Sivilceleri kapatma yolları

DAHA MUTLU GÜLÜMSEYİN

Sivilceleri kapatma yolları Yüzünüzde canınızı sıkan birkaç leke veyahut sivilce mi var? Ve kendinizi iyi hissetmenize engel oluyor, sizi mutsuz mu ediyor? Sivilceleri kapatma yollarını deneyin. Yüzünüzle barışık olun. Sevdiklerinizle, eşiniz, dostunuzla, sohbet ederken daha keyifli olun. Önce araştırmanızı yapın ve başlayın.

Daha önce hiç denemediğiniz, ya da hep denediğiniz ama düzenli yapmadığınız sivilce kapatma yolları olabilir. Sivilcenin olduğu bölgeye buz uygulayabilir, sonrasında kapatıcı ile sivilceyi yok edebilirsiniz. Sivilcenin büyüklüğüne göre ve çok dikkat çekmeyecek şekilde açık tonlar fondöten uygulayabilirsiniz, tabi cildinizin rengini göz önünde bulundurarak. Sivilceleri kapatma yolları iyice kenarlarına yayarak, kırmızı görüntüyü de azaltabilirsiniz. Sivilcelerinizin iltihaplı olmasına dikkat edin, kullandığınız ürünler, sivilcenizde patlamaya neden olmayacak, güvenilir ürünler olsun.

Yüzünüz gülümserken içiniz rahat olsun ve doğal görünmenin tadını çıkarın. Ufak bir öneri, makyaj malzemeleri ile kapatmadan önce, kullandığınız temiz ve güvenilir kremler olsun. Sivilce kapatma yollarını denedikçe geliştirebilir ve doğal görünüme kavuşabilirsiniz. Öğrendiğiniz yeni değişim yollarını, çevrenizdekilerle de paylaşıp, kısa süreli sorunlara çözümler bulabilirsiniz.

Yorum Yaz