Erkek Saç Modelleri 2016

SAÇINIZA SÖZ GEÇİRMENİN 4 YOLU

Üzerine titrediğiniz saçlarınız, yazın kaçınılmaz olarak yıpranıp dökülüyor. Bu dönemde daha çok ilgi istedikleri kesin…

DÖKÜLME

Deniz, kum, güneş derken saçlar iyice yıpranıyor. Haliyle de dökülme artıyor. Bunu önlemek için yeni Urban Care Dökülme Karşıtı ve Güçlendirici Biotin Tonik’ten yardım alabilirsiniz. Günde 1-2 defa olmak üzere her gün uygulanabilen ve durulama gerektirmeyen ürün, saçı besleyen, güçlendiren ve sağlıklı saç oluşumunu destekleyen en önemli vitaminlerden biotin içeriyor. Saç diplerinin nefes almasını sağlayarak saç kökünü güçlendiriyor ve besliyor.

Urban Care Dökülme Karşıtı ve Güçlendirici Biotin Tonik 19.50 TL

BONUS

Yaz döneminde saç dökülmesinden şikayet edenler için bir çözüm de Bioxcin’in Genesis serisi. Yeni serum ve şampuan formülüyle ve düzenli kullanım sayesinde sorunu yüzde 93 oranında azaltan ürün, bitkisel içeriği ve yan etkisiz oluşuyla da gönül çeliyor.

Bioxcin Genesis Serum 69 TL, Şampuan 19.90 TL

YIPRANMA

Ducray

Laboratuarları’nın özel geliştirdiği Nutricerat sprey, saç telleri üzerinde bir bariyer oluşturarak, plajda güneşin UV ışınları, denizin tuzu, havuzun kloru gibi dış etkenlerden korunmasına yardım ediyor. Ayrıca cansız, yıpranmış saçlara bakım yapıyor. Yapısının yağsız olması, muhtemelen en çok hoşunuza gidecek şey olacak.

Ducray Nutricerat Koruyucu Saç Spreyi 75 ml 49.50

ŞEKİL VERME

İçeriğindeki shea yağı, cimentrio, fosfolipidler ve E vitaminiyle saçı hızlıca besleyen ürün, aynı zamanda yatıştırıcı özelliğe sahip. Denizden çıktığınızda tuzlu suyun etkisiyle kabaran saçlarınıza bir tutam sürdüğünüzde, teller yumuşacık oluyor ve kolay şekil alıyor.

Her gün istediğiniz sıklıkla kullanabileceğiniz bu durulanmayan bakım, şekil verirken hızlı bir şekilde saçlarınızda oluşan kuruluğu ve yıpranmayı gidermeye de yardımcı oluyor.

Rene Furterer Karite Durulanmayan Krem 59 TL

Erkek Saç Modelleri 2016

Erkek Saç Modelleri 2016 Resimleri
Erkek Saç Modelleri 2016 Örnekleri | Kadınlar Kulübü

2016 Erkek Saç Modelleri - StilAdam

2016 Erkek Saç Modası - Stilonerileri.com

2016 erkek saç modelleri - YouTube

ERKEK SAÇ VE SAKAL MODELLERİ 2015-2016 Hairstyles For Men - YouTube

Klasik Erkek Saç Modelleri 2016

Dalgalı Kısa Saç Modelleri 2015 Erkek Geri Dön

Erkek Saç Modelleri başlıklı makalemizde Erkek Saç Modelleri

2016 Yılında Trend Olarak Kullanılabilecek 10 Erkek Saç Modeli

erkek saç modelleri 2016

Erkek Saç Modelleri 2015 – Kısa Uzun Saç Şekilleri | Özgün

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz