Densifique Fondant Densite Saç Dolgunlaştırıcı

DAHA DOLGUN SACLAR

“Eskiden çok daha gür saçlarım vardı” veya “Atkuyruğum eskiye göre daha ince oluyor” gibi cümleleri sıkça söyler mi oldunuz? Neyse ki Kerastase var. Saçları yoğunlaştıran Densifique serisi daha da güçlendi, kadınlara ve erkeklere özel yeni ürünler eklendi.

Narin ve hassas olan saç derisi, saçın doğduğu yerdir. Tıpkı cildimiz gibi, özel ilgiye ihtiyaç duyar. Kerastase, işte bu nedenle 50 yılı aşkın süredir saç derisi bakımı ürünleri üzerinde çalışıyor. 2013 yılında ilk saç yoğunluğu aktivatörü olan Den-sifique’i yarattı. 2014’teyse Densifique’in yoğunlaştırıcı gücü yeniden formüle edilerek altı üründen oluşan bir ru-” tinde tekrar hayat buldu. Ve şimdi Kerastase, bu seriyi, erkeklerin ve kadınların farklı saç ihtiyaçlarına yönelik jm o y kişiye özel sonuçlar sunabilmek için geliştirdi.

KADINLAR İÇİN SAÇ YOĞUNLUĞU

Kadınların zamanla daha seyrek görünen, incelen ve hacmini yitiren saçları için geliştirilen Densifique serisine yepyeni bir ürün eklendi: Densifique Fondant Densite yoğunluk kazandıran bakım sütü. Saç banyosu ~ sonrasında kullanılan bu bakım sütü, her saç telini güçlendirmek için saçı ince bir koruma tabakasıyla sarıyor, ağırlaştırmadan yoğunluk kazandırıyor.

ERKEKLERE ÖZEL
Densifique Homme Saç Yoğunluğu Aktivatörü, saç külüne etki eden patentli moleküllerle saç görünümünde, saç kökü çevresinin kalitesini artıran Biotin ve oku kazandıran polimerlerle saç tellerini kalınlaştırıyor.

Densifique Fondant Densite Saç Dolgunlaştırıcı Resimleri
Inici /> Kérastase > Densifique > Kérastase Fondant Densité” /></p>
<script type= jQuery(document).ready(function($) { $.post('http://www.3kmoda.com/wp-admin/admin-ajax.php', {action: 'mts_view_count', id: '92496'}); });

Yorum Yaz