Cansu Dere Saç Modelleri Ve Fotoğrafları

Sık sık seyahat eden Cansu Dere’nin gittiği ülkelerden paylaştığı fotoğraflarda onun her koşulda canlı, güçlü ve parlak saçlara sahip olduğu dikkatinizi çekti mi? İşi uzmanına bıraktığını söyleyen L’Oreal Paris Güzellik Elçisi, bu uzmanın kim olduğunu da açıkladı: Elseve Komple Onarıcı 5 serisi.

Gözlerinizi kapatın ve hiç işlemgörmemiş, güneşten yıpranmamış saçlar düşleyin. Canlı, sağlıklı, parlak, güçlü ve göz alıcı, değil mi? Adeta yepyeni… Şimdi gözlerinizi açıp aynaya baktığınızda da düşlediğiniz saçları karşınızda görmek hayal değil. Üstelik saçlarınız işlem görmüş, şekillendiricilerden, güneşten ve ısıdan yıpranmış olsa bile..

Saçlarımızın güzel ve etkileyici

gözükmesi için saçlarımızı şekillendiriyor, farklı farklı işlemler uygulatıyoruz. Sonuç güzel gözükse de zamanla saçlar yıpranabiliyor, canlılığını kaybedebiliyor. Bu noktada ne şekillendiriciler ne de farklı bir işlem kurtarıcı olamıyor. Bir de üstüneyazın güneş ve deniz etkisi eklenince saçlar daha da yıpranabiliyor. Çözüm, yeni bir işlemde değil, Cansu Dere’nin senelerdir “5 problem 1 çözüm” diyerek saçlarını emanet ettiği Komple Onarıcı 5’te!

KONU SAÇLAR OLUNCA ÇÖZÜM UZMANINDA

Yeni yerler keşfetmeyi seven, hayata ve karşılaştığı güçlüklere meydan okuyan güçlü bir kadın olan Cansu Dere, konu saçları olunca sadece Elseve KompleOnarıcı5’egüveniyor. “Baş edemeyeceğim problem yok, ama konu saçlarım olunca çözüm uzmanında” diyen Cansu Dere, “İşim gereği fön, maşa gibi işlemlerden dolayı saçlarım yıpranabiliyor. Hele mevsim yaz olunca

saçlar denizden, güneşten daha da fazla yıpranıyor. Benim saçlarım ise Elseve Komple Onarıcı 5’letanıştığımdan beri adeta yepyeni: Canlı ve güçlü.”

5 PROBLEM 1 ÇÖZÜM

Yıllardır saçın 5 problemine tek bir çözüm sunan Elseve Komple Onarıcı 5 serisi yapılandırıcıformülü ile kırık, mat, sert, güçsüz ve cansız saçları kökten uca onararak, yenilemeye yardımcı oluyor. Şimdi de Komple Onarıcı 5 serisinin yeni ürünü kırık uçlara özel Yoğun Onarıcı Bakım Kremi ile kırık saç uçlarını onarmak çokdahakolay! Saçlara canlı ve sağlıklı bir parlaklık kazandırmaya yardımcı olan bu ürün, yumuşak dokusu, durulanmayan kolay kullanımıyla kırık uçlara karşı kesin bir çözüm sunuyor.

Komple Onarıcı 5 serisi ile baştan uca onarılan saçlar: Adetayepyeni!

BAKIM RİTÜELİ

İşte karşınızda yıllardır Cansu Dere’nin vazgeçilmezi olan, hiçbirzaman yanından ayırmadığı yepyeni saclara kavuşmanızı sağlayacak Elseve Komple Onarıcı 5 ailesi ile sac bakım adımları:

1.Temizlerken onarır: Komple Onarıcı 5 Şampuan saçlarınızı temizlerken, ince, zayıf, kırık, sertve mat saçlarınızı içeriğindeki Bio Seramid ileonarmaya ve yeniden yapılandırmayadestekoluyor.

2. Kolay tarama sağlar: Elseve Komple Onarıcı 5 Yapılandırıcı Bakım Kremi Pro-Keratin veSeramid ile zenginleştirilmiş formülüsayesindesaçlarınızı kompleonarırken, kolayca taranmasını ve ipeksi yumuşaklık kazanmasını sağlamaya yardımcıoluyor.

3. Anında etki eder: Anında Mucizevi Bakım Kremi seyahatlerde ya da anında etkiye ihtiyaç duyduğunuzda saçlarınızın anında yumuşacık olmasında en büyük yardımcınız.

4. Derinlemesine besler: iki haftada birkez uygulayacağınız Komple Onarıcı 5 Maske sacı derinlemesine besleyerek saçınızın yoğunolarakonarılmasınıdestekliyor.

5. Kırık uçlara özel ürün: Nemli ya da kuru saca uygulayacağınız, durulama gerektirmeyen Elseve Komple Onarıcı 5 Yoğun Onarıcı Bakım sac tellerini ve sac uçlarını yoğun şekilde onararak saclara daha canlı ve sağlıklı bir parlaklık kazandırmaya yardımcı oluyor. Kremsi yumuşak dokusu ve çok güzel bir kokusu olan bu ürün, durulanmayan kolay kullanımıyla kırık uçlara karşı kesin bir çözüm sunuyor.

Cansu Dere Saç Modelleri Ve Fotoğrafları Resimleri
Cansu Dere Saç Modelleri Ve Fotoğrafları Resimleri
Cansu Dere Saç Modelleri Ve Fotoğrafları

Cansu Dere Saç Modelleri Ve Fotoğrafları

Cansu Dere Saç Modelleri Ve Fotoğrafları

Cansu Dere Saç Modelleri Ve Fotoğrafları

Cansu Dere Saç Modelleri Ve Fotoğrafları

Cansu Dere Saç Modelleri Ve Fotoğrafları

Cansu Dere Saç Modelleri Ve Fotoğrafları

Cansu Dere Saç Modelleri Ve Fotoğrafları

Cansu Dere Saç Modelleri Ve Fotoğrafları

Yorum Yaz