Pürüzsüz cilt için maskeler

BAYANLAR İÇİN SORUNSUZ CİLT MASKELERİ

Pürüzsüz cilt için maskeler ile Pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyorsanız evde yapabileceğiniz basit maskelerle gözeneklerinizi küçültebilir ve kırışıklıklara dur diyebilirsiniz. En önemlisi bol, bol su içerek cildinizin kurumasını önlemeli ve doğal beslenme yolu ile bol vitamin almalısınız. Pürüzsüz cilt için maskeler hazırlamalı ve uygulamalısınız. Doğal peeling yapmak istiyorsanız cildinizi ıslattıktan sonra deniz suyu ile hafifçe masaj yaparak ölü derilerden kurtulmanız mümkündür.

Pürüzsüz cilt için maskeler gözaltı torbaları için patates dilimlerinin faydası çoktur. Şiş bölgeye dilimleyip koyduğunuz patatesleri ½ saat sonra alın ve orayı su ile yıkayın. Pürüzsüz cilt için maskeler saymakla bitmez, en bilineni bal ve biraz sütü karıştırıp yüzünüze sürmek ve beklemektir. Salatalık dilimlerinin de canlandırıcı özelliğinin olduğu bilinir.

Ayrıca 2-3 tane orta boy havucu, haşladıktan sonra 3 kaşık balla püre haline getirin ve 10 dakika sonra soğuk su ile yıkayın. Pürüzsüz cilt için maskeler hazırlamak olağan üstü kolay ve ucuzdur, bunu evdeki malzemelerinizle oluşturup, bir dünya para vermeden edinebilirsiniz. Pürüzsüz cilt için maskeler Güneşe çıkarken de mümkünse önü siperlikli şapkalar takın ve en az 15-20 faktörlü koruyucular kullanın.

Yorum Yaz