Yazın Daha Güzel Görünmenin 5 Yolu

PARLAYAN CİLT

T BÖLGESİ

T bölgesindeki parlama için yanınızda kurutucu kağıtlar taşıyın.

RUJLAR

Rujunuzu doğrudan tüpten ya da fırçayla uygulamak yerine parmağınızla uygulayın (Fırçanın izleri kalabilir.). Bu işlem daha doğal bir görünüm sağlar.

BRONZLAŞTIRICI ALLIKLAR

Yazın bronzlaştırıcı allık seçerken düşündüğünüzden daha açık renkli olanları kullanmalısınız çünkü koyu renkli allıklar cildinizdeki yağ ile birleştiğinde daha da koyu bir görüntü verecektir. Cildiniz zaten yağlıysa, tüp ya da stik şeklinde olanları kullanın. Kuru bir cilde sahipseniz, bronzlaştırıcı losyon ya da kremleri tüketin. Bronzlaştırıcı pudra ise bütün cilt tiplerinde güzel sonuç verir.

Bronzlaştırıcmızın çizgi çizgi durmaması için daha seyrek aralıklarla kullanın.

Bronzlaştırıcıyı her zaman güneşin teninize doğrudan temas ettiği bölgelere kullanın; alnınıza, elmacık kemiklerinize ve şakaklarınıza uygulayın.

AYAKLAR

Uzun kış günlerinden sonra kimse kolay kolay ayaklarını göstermeye cesaret edemez. Ayak bakımınıza bir yüz maskesiyle başlayın. Evet, şaka yapmıyoruz! Yüz maskenizi ayaklarınızdaki kurumuş bölgelere uygulayın Bronziaştmcımzı ve bütün gece bekletin. Sabah kalktığınızda alnımıza elmacık kemiklerinize ve şakaklarınıza uygulayın bebek gibi ipeksi ayaklara sahip olacaksınız.

Yorum Yaz