Protez kirpik Nasıl Takılır?

Kadının güzelliği gözünden başlar, bir bakış ile dünyanın en güzel en cezp edici kadınına dönüşebilir. Gözlerin güzelliğini de büyük ölçüde kirpikler belirler. Kirpikleriniz yeterli sıklıkta ya da yoğunlukta değilse protez kirpik sizin için ideal bir çözüm olacaktır. Protez ya da takma kirpik 50’li yıllardaki tahtına bugünlerde tekrar oturdu. Delici ve baş döndürücü ya da hülyalı bakışlar istiyorsak bunun ilk şartı uzun ve gür kirpiklerdir. Protez kirpikler sadece kirpikleri yeteri kadar sık olmayanlar tarafından tercih edilmiyor. Özellikle gelinler başta olmak üzere özel davetlerde kadınların vazgeçilmez makyaj ayrıntılarından olmuş durumda.

Kirpiklerinizi daha hacimli ve uzun göstermek için günlük pratik takılabilen; kuaförlerde hatta kendinizin uygulayabileceği takma kirpikler bir seçenektir. Kirpiklerinizin yalnızda belli zamanlarda değil sürekli gür ve hacimli olmasını istiyorsanız tercihiniz protez kirpik olmalıdır. Ülkemizde pek çok güzellik salonunda ve çok sayıdaki merkezde uygulaması yapılan protez kirpik sizi sürekli uzun ve gür kirpiklere kavuşturacaktır. Protez kirpikleri kendi kirpikleriniz kadar rahat kullanmanız da mümkün olunca, tüm dünya kadınlarının tercih ettiği bir yönteme dönüşmektedir.

Bir güzellik merkezinde gözlerinize istediğiniz boyda ve sıklıkta protez kirpik ilave ettirebilirsiniz. Tamamen hijyenik bir ortamda yapılması gereken bu işlemde,  kirpik diplerinize oldukça dayanıklı bir yapıştırıcı ile istediğiniz boyda kirpikler ilave edilir. Yaklaşık iki saat süren bir işlemle yapıştırılan bu kirpikler periyodik bakım ile aylarca dayanıklılığını koruyor. Protez kirpikler kendi kirpiklerinize en uygun seçenekleri de barındırdığından, doğal görünümünüzü bozmadan güzelliğinize güzellik katacaktır.

qqqqqq

Yorum Yaz