Pembe Ve Mor Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Pembe mor buğulu harika makyajlar yapabilirsiniz.  Bu makyajı yapmak hiçte zor değildir.  Tarihin tozlu sayfalarına şöyle bir baktığımızda  , bayanlar tarih boyunca güzelliklerinden ödün vermemişlerdir . Güzel görünmek ve güzel bakmak tüm bayanların tercihidir.

Pembe mor renkli bir makyaj için öncelikle kalem tercihi yapmalısınız göz kapağınızın üzerine hangi renk yapacaksanız tabi giysinize ve havanıza göre kalemle çizmelisiniz. Kalemi eyeliner gibi muntazam çekmeye gerek yok.Kalemiz sürdükten sonra hafifçe dağıtmalısınız. Üzerine tercihinize göre şayet ağarlık yapmayacağını düşünüyorsanız farla göz kapaklarınızı neşelendirebilirsiniz.

Göz kirpik diplerinizden yukarıya doğru hafif hafif açarak uygulayacağınız gene tercihinize göre pembe ya da mor  göz makyajı  size harika hissettirecektir. Gözünüzün yapısına göre siyah ya da beyaz kalem tercih edebilirsiniz. Alt göz kapağınıza uygulayacağınız beyaz ya da siyah kalemle göz makyajınız tamamlanmak üzeredir. Sıra geldi  2015 pembe mor göz makyajı için rimele rimel gözlerinizi kirpiklerinizi her zaman güzel gösterir. Kirpik kıvırma maşasıyla kıvırdığınız kirpiklerinizi rimel ile hacimlendirdiğinizde göz makyajınızı bitirmiş olacaksınız.

Pembe mor göz makyajı severler için her markada bu tonlar bulunmaktadır.Far çeşitliliğini kozmetik dünyasında gördüğünüzde içiniz kıpır kıpır olacaktır. Pembe mor ikisinin de kullanılacağı bir makyaj istiyorsanız. Yaz mevsiminin güzel günlerinde sizi harika gösterecek bu makyaj da size bir kaç daha tüyo; göz kapağınıza uygulayacağınız taban çok önemli .Taban derken ; krem farları hepimiz biliriz ; mavi yada altın sarısı krem far kullanabiliriz.

Krem far sevmeyenlerdenseniz gene aynı tonlarda mavi ya da altın sarısı toz far olabilir uygulayacağımız astar sonunda göz dibine istediğiniz mor rengi ya da pembe rengi uygulayabilirsiniz unutmayın vurgulayacağınız hangi tonsa göz dibinize kesinlikle uygulamayın .örneğin pembe vurgu istiyorsanız. Göz kirpik dibine öncelikle mor daha sonrada göz üzerine kaş ile göz kapak üstüne pembe uygulamalısınız bu şekilde gözleriniz daha harika olacaktır.

 

Yorum Yaz