Kısa Saç Makyajı Nasıl Olmalı ?

Podyumlarından birkaç işe yarar bilgiye ne dersiniz? Makyajda cesur dokunuşlar ve “beni olduğum gibi kabul et” saçları, kişiselleştirilen güzellik anlayışında yeni bir devir açıyor. Kalabalıklar içinde fark edilmek tek seçeneğiniz!

Tamamen doğal, maskarasız görünüm modasını hatırlıyor musunuz? Unutun gitsin. Ormanı andıran kirpikleri ilgi odağı haline getiren Marni’nin Makyaj Sanatçısı Tom Pecheux, “Her şey takma kirpiklerde işi abartan ve kirpik gürleştiren serumları kullanan kızla başladı” diyor.

Aynı şekilde Marc Jacobs’tan François Nars da kızların “belki günlerdir uyumamış ve maskarayı üst üste defalarca kullanıp hiç temizlememiş şekilde görünmelerini” istiyor ki; biz bunu zaten arada bir kendiliğimizden yapıyoruz. İpucu: Süper kalın kirpikler için katlar arasına pudra ekleyin – maskarayı yaklaşık altı defa A uygulamak yeterli olacaktır.

Kısa Saç Makyajı Nasıl Olmalı ? Resimleri
Siyah Saç Modelleri 2015 | Kadınlar Kulübükısa saçlara nasıl şekil verilirGelin Makyaj Modelleri (6) | Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim En güzel Gülben Ergen fotoğrafları | Moda BloguKısa Saç Modelleri 1Kısa saç modelleri 2015 - 2016 | Kadınlar Arasında , Kadın Kısacık saçlarDüz Kesim Bayan Kısa Saç Modelleri - Yeni Saç Modelleri

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz