Günlük makyaj önerileri

Günlük makyaj önerileri cilt yapınızla ilgili bilgilerden oluşur. Cildinizin tipine uygun nemlendirici uyguladıktan sonra makyaj olayına girmeye başlayabilirsiniz. Nemlendiriciyi dairesel hareketlerde yedirdikten sonra göz altları için mini bir kapatıcı uygulayabilirsiniz. Günlük makyaj için fondöten kullanımını abartmadan kullanmanız gerekir. Fondötenleri kullanmadan önce bir kapatıcı yardımı ile cildinizde bulunan lekeler giderilir. Daha sonrasında ise fondötenlerin sürülme aşaması başlar günlük makyaj önerileri arasında fazla sürülen fondötenlerin bir peçete veya pamuk yardımı ile alınması sağlanır.

Günlük makyaj önerileri, kaş altına kirli beyaz ile kemik renginde olan farı kullanabilirsiniz. Bu durum kaşlarınızın daha da belirgin bir hale gelmesinde yardımcı olacaktır. Göz kapaklarına kullanılacak farın rengini ise mat bir renkten seçebilirsiniz.

Rimeliniz ise yine uygulanan makyaja uygun bir şekilde olmalıdır. Rimel rengi kişinin göz rengine göre değişiklik gösterir ancak genelde siyah renktedir. Makyaj önerileri arasında birde elmacık kemiklerin daha da belirginleştirilmesi bulunuyor. Elmacık kemiklerin ortaya çıkmasını da allıklar sağlamaktadır.

Günlük makyaj önerileri için bilinen dana birçok öneri bulunuyor. Sizlere burada birkaçını vermeye çalıştık. Günlük makyajınız için özel bir gün ise kırmızı ruj sürülebilir.

Eğer hafif bir tercih olması isteniyorsa o zaman da daha sade renkler kullanılabilir. Dudak parlatıcısı kullanmanız da size uygun bir makyaj sağlayacaktır. Günlük makyaj önerileri içinde allık, daha açık tonlarda uygulanmalı ve pastel renklerden oluşmalıdır.

 

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz