Farklılık yaratan makyaj önerilerimiz

PARLAK TONLAR

Makyaj artistleri gözün üstündeki parlaklığı siyah göz kalemi kullanarak daha çekici hale getirdi. Böylece bakışlar derinleşti. Dudakların rengini biraz daha kızartarak da feminenlik katıp gözlerle dengelemeye çalıştı. Kullanılan ürünlere gelince; M.A.C Cream Color Base Shall far, YSL göz kalemi, kirpiklere Benefit The Real maskara, dudaklara Maybelline Baby Lips ruj ve allık olarak da M.A.C kullanıldı. Yanaklardaki highlight’sa Nars’la yapıldı.

YOGUN KiRPiKLER

Bu sezonun en favori renklerinden biri de mürdüm olacak. Zaten mürdüm rengi her zaman makyaj uzmanlarına ve kadınlarına cazip ve çekici gelmiştir. Far olarak mürdüm tonları kullanıp, göz içine siyah kalem çekerek bu göz makyajını yavru ağzı tonlarında bir rujla destekleyerek hem masum hem de cesur bir görüntü elde etmek hiç de zor değil. Kullanılan ürünlere gelince… Göz farı olarak YSL Collector Fall Look 2016 paleti, kirpikler için Maybelline Rocket maskara, göz içine siyah M.A.C göz kalemi, dudaklara YSL Vinyl Cream Lip Stain Corail Neo-Pop ruj, tendeki matlık için de Laura Mercier Transparant pudra.

PARLAYAN BAKIŞLAR

Bu kış her yer sim, her yer ışıl ışıl. Simli farlardan uzak duranlar hatta hiç sevmeyenler bu kış biraz farklı düşünmeye başlayacaklar. Mat farların yerimi alacak ve kendini fazlasıyla sevdirecek simli farlar oldukça yükselişte. Mat farlarını değerlendirmek isteyenler ise ikisini karıştırarak veya mat farının üstüne biraz sim ekleyerek bu trendi yakalayabilirler. Unutmayın far kalıcılığı çok önemlidir. Sürdüğünüz renklerin uzun vadede kalıcılığını korumasını istiyorsanız öncesinde biraz nemlendirin. Böylelikle farlarınız daha kalıcı olacaktır.

Farklılık yaratan makyaj önerilerimiz Resimleri
Farklılık yaratan makyaj önerilerimiz_9.jpg

Farklılık yaratan makyaj önerilerimiz_0.jpg

Farklılık yaratan makyaj önerilerimiz_10.jpg

Yorum Yaz