Az Bilinen Makyaj Hileleri

Devamlı makyaj yapmak zorunda kalan çalışan kadınların ciltleri zaman içinde solgunlaşır ve eski parlaklığını yitirir. En ufak bir makyajı bile mutlaka gece yatarken temizlemek ve cildimize bakım yapmak zorundayız. Buna rağmen cildimizin yıpranmışlığı göze batıyorsa, salatalığın mucizevi etkisinden faydalanmamız gereklidir demek ki.

Salatalık sütü adı altında satılan güzellik ürünlerinden de satın alabilirsiniz veya salatalığı cildinize doğrudan dilimler halinde yerleştirip bekleyebilirsiniz. Az bilinen makyaj hileleri konusuna biz cilt bakımından giriş yaptık, çünkü sağlıklı bir cilt olmadan makyaj güzel durmaz.

Salatalığın mucizevi etkisini kısa sürede görecek ve cildiniz parlamaya başlayınca çok sevineceksiniz. Bunun yanında zeytin yağının ne kadar muhteşem bir sıvı olduğunu unutmamak gerekir, en az ayda bir kez, zeytin yağını doğrudan cildimize sürmeli ve iyice yedirmeliyiz, sonrasında da yıkamadan sabaha kadar bekletebilirsiniz.

Devamlı olarak bunu yaparsanız, gençleştirici zeytin yağı etkisi, sizi de kendisine bağlayacaktır. Makyaj hileleri diye yola çıktık ama az bilinen cilt bakımlarını anlatmaya başladık. Bunun yanında cilt kusurlarını kapatmak için mağazalarda satılan toniklerden ve kaliteli fondötenlerden yararlanabilirsiniz.

Süt de ayrıca makyaj yapmadan evvel bakım amaçlı cildinize sürebileceğiniz bir diğer süper sıvıdır. Bebek gibi pürüzsüz bir tene sahip olmak istiyorsanız, bu önerilerimizi sakın kulak arkası etmeyin ve uygulayın lütfen. Makyaj hileleri illa ki öğrenilir ama bu söylediklerimizi size anlatacak çok insan bulamazsınız.

Yorum Yaz