Kahverengi gözler nasıl makyaj yapmalı

Senin En Güzel Yerin Kahverengi Gözlerin

Kahverengi gözler nerede ise paletteki tüm renkler ile uyumludur. Kahverengi gözler nasıl makyaj yapmalı dediğimizde; gözlerine her renk gideceğini bilerek, daha ziyade ten ve kıyafet tercihlerini gözden geçirmeliyiz. Kahverengi gözler için makyaj yaparken, kıyafet renkleri daha belirleyici olabilir, saç ve ten rengi de göz önüne alınıp makyaj renkleri öyle seçilmelidir.

Kahverengi gözler nasıl makyaj yapmalı; Kahverengi göz sade makyaj kadar iddialı makyajı da kaldırabilir. Genelde gündüz makyajı için toprak tonlar tercih edilir ama siyah ve griler de çok yakışır. Kahverengi gözler nasıl makyaj yapmalı sorusuna farla başlarsak; farların mutlaka gölgelendirilme ile kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Kahve tonlarına maviler ile çok güzel gölgeler yapılabilir.

Kahverengi gözler nasıl makyaj yapmalı; Maskara seçiminde de siyah lacivert yanında iddialı olmak adına mor maskaralar tercih edilebilir. Bakır rengi de çok önerdiğimiz bir renktir ve altın tonları ile gölgelendirilebileceği gibi mavi ile de kontrastlar oluşturulabilir. Kahverengi gözler nasıl makyaj yapmalı konusunu böyle özetlerken eyelinerda siyahtan mora tavsiyemize kahverengi eyelinerı ve kahverengi göz kalemini de ilave etmiş olalım.

Yorum Yaz