Her kadın makyaj yapmayı sever

RENKLİ GÖZLER

Her kadın makyaj yapmayı sever, sevdikleri için de hep farklı arayışlara sürüklerler kendilerini, çünkü farklı görünmeyi ve şıklığı severler. Makyajı doğru ve bilinçli uygulamak ise ancak ve ancak yakıştırma ile alakalıdır. Yaptığınız makyaj teninize ve biçiminize uygun ise kötü bir makyaj yapmamışsınız demektir. Göz makyajlarında gözün rengine göre seçimler yapmak daha güzel sonuçlar elde ettirir.  Her göz için farklı renkler tercih edilmeli diyebiliriz. Örneğin mavi gözlüler için makyaj özellikleri vardır.

Açık renkli gözlere sahipseniz eğer, gözlerinize koyu renkli tonlar uygulamalısınız. Böylelikle gözlerinizin rengini daha da belirgin hale getirmiş olur ve daha dikkat çekici gözler elde edebilirsiniz. Mavi gözler için makyaj uygulamaları diğer gözlere oranla daha kolaydır. Çünkü uyguladığınız renk seçimlerinde sınır yoktur fakat güzellik ve şıklık açısından koyu renkler tercih edilmelidir.

Gözlerde ki asaleti öne çıkartmak için farklı dokunuşlar gerekir ve bu dokunuşlar sayesinde inanılmaz sonuçlar elde edilir. Mavi göz makyajında istenilen sonuçlara her zaman ulaşılışabilir.

 

Yorum Yaz