Kadife Gibi Pürüzsüz Yüzler

Kadife Gibi Pürüzsüz Yüzler

Pudra kullanımı konusunda ilk dikkat edilecek konu fondötensiz kullanılacaksa mutlaka önce iyi bir nemlendirici ile cildin nemlendirilmesidir. Pudra nasıl kullanılır makyaj yapan kadınların iyi bilmesi gereken bir konudur. Pudra sürme konusunda eğer altına fondöten sürülüyorsa, pudra mutlaka çok ince uygulanmalıdır. Toz pudra nasıl sürülür her kadının uzmanı olması gereken bir konudur.

Pudra çeşitlerinde, sünger ile kullanılan pudralar olduğu gibi fırça ile kullanılan pudralarda vardır. Biz pudrada istenen sonucun fırça ile daha kolay elde edileceğini tavsiye ediyoruz. Toz pudra nasıl sürülür dendiğinde yanıt fırça iledir. Pudra kullanımı konusunda cildinize uygun renkte pudra seçmek çok önemlidir.

Pudranın kullanım amacı kapatıcılık değil makyaj sabitleyici olmasıdır. Pudra yüze nasıl sürülür sorusu makyaj sabitleyici olduğu bilerek yanıtlanmalıdır.  Pudra kullanmaya yeni başlayanların makyaj uzmanlarından tavsiye almasını öneriyoruz. Pudra gibi ürünlerin de kaliteli olanlarının tercih edilmesi cilt sağlığı için çok önemlidir. Pudra seçerken ince yapılı olanların tercih edilmesi de cilt sağlığı için oldukça önemlidir. Doğru ürün seçilmediği zaman cildi daha iyi göstermek yerine, olduğundan kötü göstermek gibi sonuçlara düşülebilir.

 

Yorum Yaz