Göğüs Büyütme Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler

GÖĞÜS BÜYÜTME AMELİYATLARINDA İLK SİLİKON PROTEZİN KULLANIMININ ÜZERİNDEN NEREDEYSE 50 YIL DEÇTİ.

GÜNÜMÜZDE GÖĞÜS BÜYÜTME AMELİYATLARI DÜNYADA EN ÇOK UYGULANAN ESTETİK AMELİYATLAR ARASINDA İKİNCİ SIRADADIR.

GÖGÜS BÜYÜTME AMELİYATI İÇİN ADAY MISINIZ?

Göğüsleriniz küçük ise. kilo kaybı ve egzersize bağlı göğüsleriniz formunu kaybetmiş ve küçülmüşse, yada doğum sonrası göğüsleriniz dolgunluğunu yitirmiş ve sarkmışsa göğüs ameliyatlarından fayda görebilirsiniz.

GÖGÜS BÜYÜTME AMELİYATI SONRASI İYİLEŞME SÜRECİ NASILDIR ?

Bu ameliyatların ardından iyileşme süreci kişiden kişiye farklılıklar göstermekle birlikte sıklıkla hızla düzelme görülmekte ve günlük hayata sonrası süreçte kas spazmına bağlı birkaç gün rahatsızlık hissedilmekte olup bu ağnlar ağızdan alınan ağn kesicilerle giderilebilmektedin Yine ameliyat sonrası I hafta sonunda işe dönebilin hafif egzersizlere 3 hafta içinde başlayabilirsiniz.

SİLİKON PROTEZLERİN ÇEŞİTLERİ VAR MIDIR ?

Protezler farklı büyklükleri dışında materyal ve şekil olarak ta farklılıklar içermektedir iki temel implant şekli mevcuttur su bazlı ve silikon içerikli. Su bazlı protezler silikon kılıf içinde şaline (tuzlu su) içerirken, silikon implantlar silikon kılıf içinde silikon jel içerirler Anatomic (damla) ve yuvarlak olarak iki farklı şekilde ve farklı projeksiyonlarda (yükseklik) bulunurlar.

ATLETİK KADINLARDA

Göğüsler yoğun olarak yağ dokusu içermektedir,Spor ve egzersizle vücut yağ oranı azalıp kas oluşumu arttığında doğal olarak kaybedilen yağa bağlı göğüslerde dolgunluğur betmektedir Sporu hayatında yer edinir kadınlarda bu problemle başa çıkmak için göğüs büyütme ameliyatları tercih edilebilmektedir.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler Resimleri
Göğüs Büyütme Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler_3.jpg

Yorum Yaz