Esmerlere Uygun Makyaj Önerileri

BRONZ TENLER

Makyaj seçimlerinin amacı yüze canlılık katmak ve pürüzsüzleştirerek daha güzel ve bakımlı sonuçlar elde etmektir. Esmerlere uygun makyaj önerileri beyaz tenlilere göre esmer olanlar canlılık konusunda emin olmak isterler çünkü makyaj seçimleri onlar için daha da önemlidir. Dudakların daha parlak ve belirgin olması esmerlere uygun makyaj önerileri için en başta geliyor.

Yüzünüze uygulayacağınız parlatıcı bir allık ve gözlerinize uygulayacağınız maskara ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Esmerlere uygun makyaj önerileri yüzün uzunluğuna, dudakların ince veya kalın oluşuna, gözlerin küçük veya büyük oluşuna göre de farklılık gösterebilir. Çünkü gözlerin küçültülmesinde gözün içine değil çevresine kullanılan göz kalemleri ve kullanılan kalemlerin renkleri önemlidir. Esmerlere uygun makyaj önerileri Hatta kullanılan farlar ne kadar açık ve canlı renkler ise esmer cilde o kadar fazla renklilik katacaktır.

Çoğu insan bronzlaşmak için saatlerce güneş altında kalır, bronzlaştırıcı kremler kullanırlar. Çünkü esmer kadınlar daha çok dikkat çeker ve ten renkleri daha güzel gelir kendilerine. Esmerlere uygun makyaj önerilerini de araştırır, makyaj tercihlerini değiştirirler.

 

Yorum Yaz