En iyi nemlendiriciler

DIADERMINE N°110 CREME DE BEAUTE GÜNDÜZ KREMİ

N°110 Creme de Beaute, zengin içeriği ve kadifemsi dokusu ile yüksek etkiye sahip gündüz kremi. Kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştiriyor. Cilde uzun süreli derinlemesine nemlendirme ve aydınlık sağlıyor. Benzersiz formülünde bulunan 110 Damla Gelişmiş Gençlik Konsantresi, kırışıklık karşıtı 11 güçlü aktif maddeden oluşuyor: Pro-kolajen, hyaluronik asit, üç amino asit, E, F ve B5 vitaminleri, pro-peptit ve iki protein. Güçlü formülü kolajen üretimini harekete geçiririp cildin daha sıkı ve genç görünmesini sağlarken; daha pürüzsüz, eşit ve aydınlık bir görünüme de kavuşmasını sağlıyor. Her sabah cildinizi temizledikten sonra yüz ve boyun bölgenize, yuvarlak hareketler ile nazikçe masaj yaparak uygulayın.

DİADERMİNE N°110 CREME DE BEAUTE GECE KREMİ

N°ıi0 Creme de Beaute Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi, özel olarak Gündüz Kremi’ni etkili bir şekilde tamamlamak üzere geliştirilmiş.

Gece boyunca, yani cildin yenilenme sürecinin en etkili olduğu zaman diliminde, No°ııo gece kremi cilde ihtiyacı olan bakımı sağlıyor. Besleyici formülünde bulunan 110 Damla Gençlik Konsantresi, yaşlanma belirtilerini azaltıyor ve gece boyunca cildi pürüzsüzleştiren kırışıklık karşıtı

11 güçlü aktif madde de içeriyor; pro-kolajen, hyaluronik asit, üç amino asit, üç vitamin, pro-peptit ve iki protein… Akşamları yüz ve boyun bölgenize yuvarlak hareketler ile nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Sabahları cildinizin yeniden canlanmış, çok daha tazelenmiş ve eşitlenmiş bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.

CİLDE İHTİYACI OLAN NEMİ VERİP, KORUMASI İÇİN GELİŞTİRİLEN CHANEL HYDRA BEAUTY MICRO SERUM, TUM CİLT TİPLERİNE İÇERİĞİNDEKİ KAMELYA CİCEGİ İLE YOĞUN NEM KATKISI SAGUYOR.

Cildin nem istediğini KARŞILAMAK için geliştirilen Chanel Hydra Beauty Micro Serum’un sırrı, içeriğinde bulunan mavi zencefil ve nemlendirici özelliği Chanel tarafından geliştirilmiş olan kamelya çiçeğinden kaynaklanıyor. Chanel’in bu özel ürünü ile tanışmak için Paris’e gittiğimde ürünü deneyimlemek için su dolu ve aynalarla çevrili bir odadan geçerek sunumun yapılacağı salona geçtik.

Bembeyaz bir atmosfere sahip bu salonda, masaların üzerinde beyaz kamelya çiçekleri vardı.

Coco Chanel’in en sevdiği çiçek olan kamelya, zarafet ve kararlılığı simgeliyor.

Kamelyanın yumuşacık ve aynı zamanda sıkı olan kadifemsi yapraklarını inceleyen Chanel Araştırma Laboratuvarı, bu ipeksi çiçeğin güzellik sırlarını gün ışığına çıkarmış.

Eğer cildin sulama sistemi iyi çalışmıyorsa, onu derinlemesine nemlendirmek bir nevi akıntıya kürek çekmek gibi. Madagaskar Adası’nda yetişen mavi zencefil, cildin çevresel ve içsel faktörler nedeniyle yıpranmasını önleyerek koruyuculuk görevi üstleniyor. Bir anlamda, cildin kendi su sisteminin gardiyanlığını yapıyor. Afrika’nın doğusundaki Madagaskar Adası’nda bulunan yüksek yaylalarda yetişen mavi zencefil, cildi 24 saat boyunca koruyabilen çok kuvvetli bir antioksidan.

Mavi zencefil, kamelya çiçeğinin tüm faydalarını muhafaza ederek cilde daha derin etki etmesini sağlıyor. Cildi çevresel faktörlere karşı otomatik olarak savunmak için harekete geçen bu güvenlik sistemi, cildin hasar görmesini engelliyor. Etkili şekilde korunan cilt, su kaynaklarını kaybetmiyor ve neme doyuyor. Chanel Hydra Beauty Micro Serum cildi derinlemesine nemlendirip hasara ve çevre kirliliğine karşı koruyor. Doğanın bilimle buluşmasından meydana gelen bu harika ürün, cildi her geçen gün biraz daha güzelleştirmek için çalışıyor. Beyaz şeftali, karpuz, yasemin, şakayık kokulu ürünlerin meyvemsi ve çiçeksi kokulan, feminen bir lüks hissiyle cildinizi sarıyor.

Düzenli olarak yaklaşık bir aydır kullandığım bu serum cildimin nem ihtiyacını karşılamakla kalmadı aynı zamanda gözle görünür şekilde pürüzsüzleştirerek sıkılaştırdı. Uyguladığım anda cildimin, tazelik ve zindelik hissi ile sarıp sarmalandığını düşünüyorum. Mat, pürüzsüz ve kadifemsi bir bitiş sağlayan ürün, makyaj için harika bir baz oluşturuyor. Cilt saatlerce aydınlık, yumuşak ve sağlıklı görünüyor.

En iyi nemlendiriciler Resimleri
En iyi nemlendiriciler

En iyi nemlendiriciler

Yorum Yaz