Macadamia Oil

Macadamia Oil’in besleyici özelliği sayesinde yazın yıpranan saçlarını onararak şehrin hareketine ve yıpratıcı etkilerine karşı koruyabilirsin.

Değerli omega yağları ve vitaminler bakımından zengin macadamia yağı içeren özel formülü ile işlem görmüş, kuru, çatlak ve yıpranmış saçları beslemeye ve onarılmasına yardımcı olur. Yoğun parlaklık ve yumuşaklık sağlamaya yardımcı olur. Saçın yeniden yapılanmasını destekler.

Macadamia yağı ve bitkisel keratin içeren özel seri formülünde bulunan zengin aktifler ve mineraller sayesinde saç yapısını beslemeye ve saçın yeniden yapılandırılmasına yardımcı olur.

Yerleşik mimik çizgileri ve sıkılık kaybına karşı bitkisel uzmanlık NUXE laboratuvarları GÜNGÜZELİ çiçeği özlerinden yaşlanma karşıtı bakımda etkili 12 molekül elde etti. Bu moieküiier elastin ve kolajenin yanında cilt yaşlanmasında kilit rol oynayan VİMENTİN adlı proteini de hedef alıyor.

Merveillance® expert serisi etkin formülleri, benzersiz dokuları ve hoş kokusuyla yerleşik mimik çizgilerine karşı savaşıyor; cildin sıkılaşmasında ve toparlanmasında etkin rol oynuyor.

Doğal içerikleriyle ön plana çıkan seri karma cilt, normal cilt ve kuru ciltlere özel 3 farklı gündüz kremi, gece kremi, göz çevresi kremi ve serumdan oluşuyor.

Macadamia Oil Resimleri
Macadamia Oil_1.jpg

Yorum Yaz