La Prairie Cellular Radiance Perfecting Fluide Pu re Gold

La Prairie’nin son teknolojilerle formüle edilmiş saf altın ve ışık kırıcı pigmentler içeren bakım kremi Cellular Radiance Perfecting Fluide Pu re Gold, ciltteki saklı ışıltıyı ortaya çıkarıyor.

Kleopatra’nın cildindeki ışıltıyı ortaya çıkarmak için altın içerikli maskeler hazırlatıp gece boyunca cildinin yenilenmesini sağladığı biliniyor. La Prairie bilim ince ve kolay emilen yapısıyla cildin kusursuz görünümünü ortaya çıkarmak için tasarlanan Cellular Radiance Perfecting Fluide Pure Gold bakım kremi, dengelenmiş ve daha aydınlık bir cilt tonu sağlıyor, günden güne daha genç görünümlü bir cilde kavuşmaya yardımcı oluyor. Güçlü konsantrasyonlarda saf altın, ışık kırıcı pigmentler, kolajen üretimini artırıcı altın peptitler ve Uzak Doğu’da yetişen Lotus ve genç görünümlü bir cilt yaratmak için içeriğini bu değerli metalle güçlendirdikleri Radiance Collection ürünleri.

NASIL UYGULANIYOR?

Cellular Radiance Perfecting Fluide Pure Gold, ilk kullanımda bile hafif yapılı jel-krem formıuuyıe cilt yüzeyinde bir emülsiyon gibi hareket ederek cildi canlandırıyor ve aydınlatıyor. Uzun dönemde, cildin kalitesi ve dayanıklılığı içeriden dışarıya doğru gelişiyor. Sıkılığın artmasına, cildin yapısının ediyor. Sabah veveya akşam temizlenmiş, toniklenmiş cilde serum uygulandıktan sonra, göz çevresine gelmemesine özen gösterilerek parmak uçları yardımıyla sürülüyor. Eğer ekstra nem ihtiyacı söz konusuysa üzerine herhangi bir La Prairie cilt bakım kremi uygulanabiliyor.

La Prairie Cellular Radiance Perfecting Fluide Pu re Gold ResimleriYorum Yaz