Roman ceket modelleri

yılında ceket modellerinde trendler desenli ve uzun kesim modellerden oluşuyor. Roman markasının son derece feminen klasikleşmiş çizgisi ceket modellerine de yansımış ve özellikle tüvit ceket modelleriyle ön plana çıkmış tasarımlar dikkat çekiyor. Roman ceket modelleri koleksiyonunda oldukça sade, kadınsı ve şık tasarımlardan oluşuyor.

Özellikle ofis ortamında kullanabileceğiniz bu ceket modellerini şık eteklerle ve kısa elbise modelleriyle tamamlayabilirsiniz. 2014 Roman ceket modelleri mevsimlik modellerin ön plana çıktığı cezbedici tasarımlarıyla oldukça iddialı. Ceket modelleriyılında hayranlık uyandıran tasarımlar ve modellerle dikkat çekiyor. Roman markası her yıl her yıl olduğu gibi bu yıl da farklı model ve tasarımlarda ceketlerle takipçilerinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Roman ceket modellerinde kısa ceket modelleri oldukça kısa tasarımlarıyla farklı bir tarzı yansıtıyor.

Bazı modellerin o kadar kısa ki pantolonlarla kombinlendiğinde hoş bir görüntü oluşturmayacağı kesin. Bu ceket modellerini kısa elbise modelleri yada kısa eteklerle kombinleyebilirsiniz. Kısa ceket modelleri şık bayanların daha çok tercih ettiği ceket modellerinden. Pantolon ceket kombini yapacak bayanlar ise daha uzun ceketleri tercih etmeliler.Pantolon üzerine bir gömlek veya tshirt ve onlarla kombinlenen blazer ceketler oldukça hoş bir kombin oluşturuyor. ceket modellerini bulabileceğiniz en doğru adres kesinlikle Roman mağazaları olacaktır. bu sezon birbirinden şık ve tarz modellerin yer aldığı ceket koleksiyonunda olabildiğince farklı stillerde ürünlere yer verilmiş.Her zevkten ve  yaştan bayanın tercih edebileceği modeller mevcut.

sezonu için Roman ceket modellerini tercih edebilir şık tasarımlarıyla zarif ve elegan bir görünüm sağlayabilirsiniz. Siyah, bej, krem, pudra renklerinde bir çok ceket modelini son derece şık tasarımlarıyla özellikle kısa modellerde ceketleri sizlerle paylaştığımız Roman ceketleri resim galerisi içerisinde bulabilirsiniz.

Roman ceket modelleri ResimleriYorum Yaz