Lacoste Bayan Ceket Modelleri

Ünlü Fransız markası Lacoste, bu yıl hazırladığı ürünlerinde ceketlere oldukça fazla yer vermiş ve ceket dünyasının gizemini çözerek bayanların ceketler içinde nasıl şık olacağını kanıtlamıştır. Lacoste bayan ceket modelleri, bu yıl itibarı ile neredeyse tamamen kısa boya sahip, hemen her renk ceketin bulunduğu Lacoste kreasyonlarında, bakımlı ve şık bayanlar, zarif vücut hatlarını ortaya koyacaktır. Dar kesimli ve kısa ceketleri bütünleştireceğiniz etek veya pantolonlar da genellikle dar olmakta ve bir bütün halinde size sunulmaktadır. Koyu maviyi oldukça sık göreceğimiz Lacoste ceket modelleri, siyahın egemenliğinde. Bayan mont ve ceket dünyasında adından hep söz ettiren Lacoste, bu sene yine üzerine düşeni fazlası ile yapmış ve harikalar yaratmayı başarmış.

Dik yakalı, devrik yakalı, dar kesimli, yaka ve kol ağızları kürklerle bezenmiş, deri ve renkli ceketler bu yıl bayanların üzerinde sıklıkla göreceğimiz ceket modelleri arasında. Kürk ve deri bu sene altın çağını yaşıyor diyebiliriz, zira deri etek ve pantolonlar ile giyilecek o kadar çok deri ceket modeli var ki, bir de bunların kürkler ile zenginleştirildiğini düşünün. Lacoste, her yıl o0lduğu gibi bu senede moda dünyasına imzasını atarak değişik ceket modelleri yaratmayı başarmış. Önden düğmeli, fermuarlı, yandan fermuarlı ceket tasarımları ile modaya yön veren firmanın ne kadar kaliteli olduğu, hepimizin malumu.

Birbirinden şık ve kaliteli ceketleri uzun yıllar giyecek ve zarafetinizi katlayacaksınız bayanlar. Bayan ceket modelleri ile gönülleri feth etmesini bilen Lacoste, dünyaca ünlü tanıdık simanın da vazgeçemediği markaların başında geliyor. Uygun fiyat seçenekleri ile internet üzerinden de satışlarına başlayan firmanın ürünleri çok beğenilmekte.

Lacoste bayan ceket konusundaki yaratıcılığını yine göstererek modanın merkezine oturmayı bilmiş. Bu sene belde kuşak modasının öncülüğünü de yapan Lacoste, hafif uzun boy olarak dizayn ettiği ceketlerine kemer ekleyerek ayrı bir hava katmış. Fitilli kumaşlarda da devrim yaratarak ceketlerde kullanan firmanın bu seneki katalogu görenleri hayran bırakacak nitelikte. Biyelerle süslenen günlük ceketleri de unutmamak lazım.

Lacoste Bayan Ceket Modelleri ResimleriYorum Yaz