Kışlık ceket modelleri

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte soğuk günlerde tercih edebileceğiniz ceket modellerini sizler için seçtik. Özellikle de kışlık ceket modellerinde sezon trendi bir çok stilde karşımıza çıkıyor. Özellikle kalın ceket modelleri kaban modellerine göre daha kısa ve ince. Kışlık ceket modellerinde özellikle bu sezon tüvit ceketler, yün ceket modelleri, parka ve militer stil ceket modelleri son derece ön plana çıkıyor. Palto ve kabanlara göre daha ince ve ceket formunda olan kışlık ceket modelleri özelliklesezonunda son derece şık ve oldukça modern bir çok seçeneğiyle dikkat çekici tasarımlar arasında yer alıyor.

Soğuk kış günlerinde hem şık görünmek hem de son derece modern bir stil oluşturmak istiyorsanız sizler için markaların yeni sezon sonbahar kış koleksiyonundan seçtiğimiz birbirinden şık bu kışlık ceket modellerini inceleyerek 2013-kışlık ceket modası hakkında fikir edinebilirsiniz. Kışlık ceket modellerinde bu sezon özellikle siyah, bordo, yeşil, mercan, mavi tonları, pembe ve tonları, gri gibi renkler ön plana çıkıyor. kışlık ceket modellerinde ayrıca desenli modellerde dikkat çekiyor. kışlık desenli ceket modelleri özellikle çizgili, tribal desenli, puantiyeli, geometrik desenli modellerden oluşuyor. kışlık ceket modellerinde deyılında karşımıza çıkan tüm bu trendleri görmek mümkün. Desenli ve tüvit ceket modellerisezonunda da bir hayli popüler.

Özellikle de militer stil kışlık ceket modellerinde parka tarzında içi kürklü asker yeşili modeller son derece öne çıkan stillerden. Kalın ceket modelleri de diyebileceğimiz bu en moda kışlık ceketler sezonun  öne çıkan deri kollu ceket modellerine de yer veriyor. Deri kollu ceket modelleri sonbahar kış aylarında bir hayli popüler. Kışlık ceket stillerinde ayrıca deri ceket modelleri de ön plana çıkan ceket modelleri arasında yer alıyor.

Kışlık ceket modelleri Resimleri 

 

 

 

Yorum Yaz