İpekyol ceket modelleri 2014

Yavaştan kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde  tercih ettiğimiz baharlık ceketleri kaldırmaya başladık bile. Ancak ben sizlerle 2014 sezonunda trend olan ceket modellerini paylaşmak ve ceketler de öne çıkan trendler hakkında bilgi vermek istiyorum. Yazımda yer verdiğim İpekyol ceket modellerinden yola çıkarak stil analizi yaptığımız da görünüm olarak maskülen tarz da ancak renk ve detaylar bakımında daha feminen görünümlü ceket modelleri ile karşılaşıyoruz. Bu ceketler 2014 yılında son derece popüler.

Özellikle ofis ve iş hayatında sıkça tercih ettiğimiz bu  ceketler uzun blazer tarz da ve çok fazla rengin bir arada kullanıldığı modelleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca desenler, çizgiler ve ombre görünümler de ceketler de kullanılan diğer detaylardan. 2014 İpekyol ceket modellerin de tercih edilen renkler daha çok sari mavi, beyaz, gri, siyah ve haki renklerinden oluşuyor. Blazer ceketlerin yanı sıra 2014 modası tüvit ceketlere de koleksiyon da yer vermiş. 2014 ceket modellerin de öne çıkan trendler İpekyol ceket modellerin de  yer alan ceketlerle benzer özellikler gösteriyor.   Bu ceketleri günlük olarak kullanacaksanız oluşturacağınız kombinler de daha çok jean pantolonlar, kloş mini etekler ve yılın trendleri desenli ve  pantolonlarla birlikte kullanabilirsiniz.Ofis ve iş kombinleriniz de ise kalem etekler, kumaş pantolonlar, şık mini ya da kalem elbiselerle kombinleyerek daha da şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Blazer ceket modelleri 2014 yılın da  desenli,çok renkli, boyları daha uzun yani boyfriend stil modellerden oluşuyor.Ceketlerin içine eğer şık kombinler tercih ediyorsanız gömlek ya da şık bir bluzla kombinleyebilirsiniz. Günlük kombinleriniz de ise ceketler t-shirt ya da sade spor tarz da bluz veya gömlek tercih edebilirsiniz. Feminen stil kıyafetleriyle dikkat çeken İpekyol markasının ceket modellerini mutlaka incelemenizi öneriyorum.

İpekyol ceket modelleri 2014 Resim Galerisi

Sonraki İpekyol ceket modelleri 2014 Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.

Yorum Yaz