Bir Deri Cekete Aşık Oldum

Eskiden,şimdiye kıyasla, çok kitap okuyan biriydim. Haftada 3-4 kitap bitirdiğim olurdu. Özellikle yaz tatillerini iple çekerdim, boş zamanım olsun da daha çok kitap okuyayım diye! Tabi yazlıkta çeşidi bol olan belli kitapçılarım da buna etkendi. Bahsettiğim dönem 12-13 yaşlarında olduğum zamanlardı. Özellikle Epsilon Yayınları’ nın tüm kitapları bende mevcuttu diyebilirim. Okuduğum kitaplardan birinin adı ‘Bir Deri Cekete Aşık Oldum’ du. İçeriği hakkında şu an hiçbir bilgim olmamasına rağmen, bahsedeceğim konuyla ilgili olacağı için, başlığı bu kitaptan esinlenerek isimlendirmek istedim. Konumuz, deri ceketler. Eski ben, deri ceketleri sevmezdim; ister suni olsun ister gerçek. Bende ‘asi ‘ bir görüntü uyandırırdı, Harley Davidson motorcuları gözümün önüne gelirdi. Bu sezon ben deri ceketleri pek bir sever oldum! Oldum; ama hala bir deri cekete sahip değilim. Benim deri ceket sevdam şimdilik, sadece kolları deri detaylı krem bir ceketle sınırlı.

Bahar havalarında giyebileceğiniz en iyi alternatiflerdendir deri ceketler. Eğer bir deri cekete sahipseniz,  tepe tepe kullanın; çünkü 2-3 hafta sonra, tahmin ediyorum ki havalar deri ceket için elverişli olmayacak. Deri ceketleri pek çok yerden temin edebilirsiniz. Özellikle suni deri ceketler hemen her mağazada her sezon mevcut. Çok fazla giymeyeceğiniz bir parçaysa ya da kıyafetlerden çabuk sıkılanlardansanız, suni deri ceketlere göz atmanızda fayda var. İyi bir yatırım yapmak istiyorsanız, gerçek deri ceketler daha uygun olacaktır.

Deri ceket denilince, aklınıza siyah ya da kahverengi olanları gelmesin lütfen. Rengarenk deri ceketler,işli olanlar, zımbalı olanlar da mevcut. Size sadece kullanabileceğiniz modeli seçmek kalıyor. Deri ceketle doğru kombinlediğiniz her kıyafetinizle göz alıcı görünebileceğinize emin olabilirsiniz. İsterseniz bir kot pantolonun üzerine, isterseniz maxi bir elbise ile deri ceketleri kullanmanız mümkün.

Bir Deri Cekete Aşık Oldum ResimleriYorum Yaz