Erkek Deri Ceket Modelleri

kış mevsiminin gözde giysisi sayılan erkek deri ceket modelleri vitrinlerde sizleri beklemekte. Gardıroplarımız da gene bu sezon baş rolde diyebiliriz. Pantolonla uyumu ile erkeklerimizin kış aylarında ençok tercih ettikleri dış giysileri arasında yer almaktadır. Erkek deri ceket modellerini incelediğimiz zaman Desa markasındaki erkek deri ceket modellerine bayıldık diyebiliriz mutlaka görmelisiniz.Koyun derisinden üretilmiş , önde dört düğme ile kapanan, omuzlarında apoletleri olan, ikisi kapaklı dört cebi bulunan, İngiliz yakalı, Abanoz renkteki deri mont modelini siz beylerimizin görmesini tavsiye ederiz. İnannınki çok beğeneceksiniz bu modeli .

Her ne kadar erkekler deri ceket seçimlerinde siyah rengi tercih etselarde bu sezon daha farklı birbirinden güzel olan renkleri de görmekteyiz.Bu renklerin başında sezonun en trend rengi mavi renk farklı tarz ve tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca kahve tonları, gri, koyu bordo, camel rengi gibi renkler ön plana çıkıyor. Ünlü bir marka olan Defacto’ nun  erkek deri ceket modellerine de göz atmalısınız model çeşit fazlasını da bulabileceğiniz yeni sezon 2014 erkek deri ceket modelleri çok ilginizi çekecek farklı tarzı  ve şıklığıyla bu kış sezonunu hem şık hem de sıcacık geirebilirisiniz. Decato erkek deri ceket fiyatları da çok makul her kesime hitap eden fiyat aralıklarıyla da çok ilgi görüyor.

Erkek deri ceket modellerin de ençok tercih edilen hakim yaka ve sıfır yaka deri ceketmodelleri çok fazla tercih edilse de kürk detaylı ve kapüşonlu 2014 erkek deri ceketleri  de ilgi görmekte  beylerimiz tarafından. Günümüzde artık beylerimiz de kadınlarımız kadar şıklıklarına önem veriyorlar ve erkek deri ceket modelleri ile de zaten bu şıklığı ve cazibeyi de yakalamayı biliyor.

erkek-deri-ceket-modelleri (1) erkek-deri-ceket-modelleri (2) erkek-deri-ceket-modelleri (3) erkek-deri-ceket-modelleri (4) erkek-deri-ceket-modelleri (5) erkek-deri-ceket-modelleri (6) erkek-deri-ceket-modelleri (7) erkek-deri-ceket-modelleri (8) erkek-deri-ceket-modelleri (9) erkek-deri-ceket-modelleri (10)

Yorum Yaz