Çizgiyi aşmanın tam zamanı!

Desenlerle aramın pek iyi olduğunu söyleyemem. Bir mağazaya girdiğimde nerede en sade, en düz kesim bir parça var, elim hep onlara gider işte. Dolabımda şu anda desenli parça sayısı sadece 2. Onlardan biri 1 kere giyilmiş, diğeri hiç giyilmemiş maalesef. ilkbahar/yaz defilelerinde sıkça kendini gösteren çizgiler için ise bir istisna uygulamayı düşünüyorum.

Çizgili Ceket

Canlı renkteki bir pantolonu düz kesim bir bluzla kombinleyebilirsiniz. Aynaya baktığınızda gözünüze bir şeyler eksik gelmiş olabilir. Tam bu sırada boyuna çizgili bir ceket imdadınıza yetişecektir.

Çizgili Kazak

 

 

Kışın son günlerini yaşıyoruz ve ben kazak sever biri olarak tüm kazaklarımı tepe tepe giymeye çalıştığımı söyleyebilirim. Gömlek üstü kazak modası asla geçmez. Farklı bir şeyler denemek istiyorsanız, yakaları deneyin.

 

 

 

çizgili gömlek

çizgili gömlek

Günün her saatinde kullanabileceğiniz gömleklerden bir de çizgili olanları deneyin.

Çizgili Elbise

Bu siyah-beyaz çizgili elbise ile ofisin en şıklarından bile olmanız işten bile değil.

Çizgili Clutch

                  Çizgi modası sadece giyim de değil, aksesuarlarda da kendini gösteriyor.Deri bir clutch da modaya ayak uydurmanıza yardımcı olacaktır.

P.S: Çizgileri kullanırken dikkatli olun.Eğer daha uzun ve zayıf görünmek istiyorsanız boyuna çizgileri tercih edin. Enine çizgilerin sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterdiğini unutmayın. Kaş yaparken göz çıkarmamak için dengeyi iyi sağlayın ve hapishane kaçkını durumuna düşmeyin!

Yorum Yaz