Zara çanta modelleri 2014

Zara’nın 2013-2014 sezonuna ait koleksiyonda yer alan aksesuarlar arasında her zaman ki gibi çanta modelleri ön plana çıkıyor. Zara çanta modelleri 2014 yılında yine en çok tercih edilen ve fenomen olan modellere çanta koleksiyonunda yer vermiş. Özellikle de deri çanta modellerini sıkça tercih eden marka büyük shopping çantaların yanı sıra küçük el çantaları ve postacı stil ve kol çantası modellerine de yer vermiş görünüyor. Zara çanta modelleri 2014 sezonunda koleksiyonda yer alan modeller özellikle zımbalı ve farklı detaylı clutch modellerinin çoğunlukta olduğunu görüyoruz. Sizler için galerimize eklediğimiz modelleri kesinlikle incelemelisiniz.

2014 Zara çanta modellerinde daha çok deri çanta modelleri dikkat çekiyor. Sık tercih edilen renkler; siyah, füme, kahverengi, bej, taba, mercan, pembe, mavi, kırmızı gibi renkler öne çıkıyor. Zara çanta modellerinde düz renklerin yanı sıra desenli modeller de dikkat çekiyor. Özellikle de leopar desenli ve zebra desenli çanta modelleri bir hayli popüler. Clutch çanta modelleri ve Zara el çantası modellerinde zımbalar ve metal detaylar yoğun olarak kullanılmış. Kısa kulplu çanta modelleri ile uzun kulplu çanta modelleri farklı işlevlerde kullanabileceğiniz son derece moda seçeneklerde. Zara çanta modellerinde ayrıca sezonun moda parçaları büyük kol çantaları şeklinde karşımıza çıkmakta.

Sizler için Zara çanta modelleri koleksiyonundan seçerek galerimize eklediğimiz bu birbirinden şık ve modern çantaları incelemenizi ve sezonun en moda stillerini alışverişlerinizde tercih etmenizi öneriyorum. En moda 2014 çanta modellerini Zara koleksiyonunda bir arada bulabilirsiniz. Zara çanta modellerinde özellikle de şık modeller ve yepyeni seçenekler Zara mağazalarında sizleri bekliyor. Sezonun en trend 2014 Zara çantalarını yeni sezonda tercih edebilirsiniz.

Zara çanta modelleri 2014 Photo GalleryYorum Yaz