Yeni Sezon Defacto Çanta Modelleri

Defacto giyim sektöründeki başarısından sonra aynı başarısını defactoçanta tasarımlarında da göstermektedir. Çantalar bayanlarımızın olmazsa olmazları arasındadır. Her bayanın bir değil birkaç çantası bulunmaktadır. Kıyafetlerimizin en önemli tamamlayacısı olan çantalarımız her yıl değişen moda akımında yepyeni modelleri ile sizlerle buluşuyor. Defacto çantamodelleri içinde zincirli çanta modelleri ön plana çıkıyor. Bu sezon trendleri içinde olan Defacto zincirli çanta modellerinde birine sahip olmanız gerekecektir. Çünkü çok moda.Defacto desenli çanta tasarımları arasında puantiyeli , çiçek desenli çanta modelleri ve çizgili tasarımları gençlerimizin çok ilgisini çekerek severek kullandıkları çanta modelleri olduğunu söyleyebiliriz.

Defactoçanta modellerinde bordo renk başta olmak üzere, mavi , kırmızı , turuncu , sşyah ve beyaz renkler ön plana çıkıyor. Defacto çanta modelleri29 ile 39 tl arasında fiyatlara sahip.Defacto çanta modelleri , bu yazın en çok kullanılacak çanta modelleri olacağı kesin diyebiliriz. Her tarza hitap edebilecek çanta tasarımları mevcut olan bir koleksiyona imza atmış. Defactoportföy çanta tasarımları davetlerde ve gecelerde çok rahatlıkla tercih edeceğinizi çanta modelleri arasına çoktan girmiş adeta.

DeFacto çanta modelleri deri tasarımlı büyük boydaki  tasarımlarıyla çok rahat edeceksiniz deriz.Defacto beyaz renk çantalar bu sezon diğer sezonlara oranla daha detaylı ve daha göz alıcı olarak karşımıza çıkıyor. Krem-bej tonları her sezon olduğu gibi bu sezonda da kullanılıyor. Zımba ve taşlar yeni sezonunda modası olan detaylardan olup çok da trend.  Defacto hazırladığı denizci koleksiyonundan bu sezonda vazgeçmiyor.Defactovitrinlerine çıkardığı aksesuarlar içinde yer alan çanta modelleri sizleri cezbedecek. Defacto çanta modellerikoleksiyonu arasında çeşitli renk ve modelde onlarca çanta yer alıyor.

Yeni Sezon Defacto Çanta Modelleri ResimleriYorum Yaz