Sırt çantası modelleri 2013

En son sırt çantası taktığımda lisedeydim.Malum kitap ve defterlerin fazla olduğu dönemlerdi üniversite de her yıl tek defterle idare ettiğimden pek de ihtiyaç duymadım. Oysa şimdi yeniden trend olan sırt çantaları günlük yaşamda da vintage modelleri ile dikkat çekiyor.Üniversiteye kadar ki öğrencilik yıllarımda büyük dertti bu çantalar çünkü çoğunlukla çok ağır ve büyüktüler.Sanıyorum ki o yaşlarda tüm çocuklar aynı sorunu yaşamıştır.

Günlük yaşamda 2013 yılında trend olan çanta modelleri dışında daha spor modelleri tercih etmek isteyenler için bu modellere yer verdiğim yazımda 2013 trendlerine uygun olarak bir çok spor çanta modelini bulabilirsiniz. Fazla eşya taşımamız gereken her durumda ihtiyaç duyduğumuz çanta modelleri olan sırt çantalarına ait genellikle okul ve spor model sırt çantalarını paylaştığım yazımı incelemenizi öneriyorum.

Sırt çantası modelleri 2013 yılında desenli, zımbalı ve vintage model çantaların ön plana çıktığı trend modellerden oluşuyor.Okul çantalarında da desenler ön planda.Görsellerde verdiğimiz çanta örneklerinde leopar desenleri, çizgiler, askeri desenler ve karışık desenler ön planda. Vans, Nike, Puma, Adidas, Convers gibi ünlü markalara ait çanta modellerini bulabileceğiniz modeller 2013 yılında son derece popüler.

Okul konseptinin klasikleşmiş bir parçası olan sırt çantaları 2013 yılında daha renkli, desenli ve cıvıl cıvıl modellerden oluşuyor.  Tarzınız ne olursa olsun bu çantalardan edinmenizi öneriyorum. Erkek ve bayanlar için ortak kullanım gösteren bu çanta modelleri son derece iddialı görünüyor. Oldukça rahat ve farklı tarzda modellerin yer aldığı görseller de ki modellere üzerinde yer alan markaya ait koleksiyonlarda bulabilirsiniz.

Benim favorim renkli ve desenli ve canlı tonlar da çanta modellerinden yana. Daha mat,koyu ve soluk renkler ise erkeklerin tercihleri arasında oluyor. Siz hangisini seçeceksiniz ?

Sırt çantası modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz