Puma çanta modelleri

Spor çanta kategorisinde adından sıkça söz ettiren Puma markası, çanta modelleri koleksiyonlarıyla hem bay hem de bayanlar tarafından sıkça konuşuluyor. Kalite adına aradığınız her tasarımı bulabileceğiniz markanın mağazalarında, yeni sezon için oluşturduğu çanta tasarımları gün geçtikçe ilgi çekici renklerle yenileniyor. Bende yenilenen bu tasarımları ve Pumaçanta modelleri koleksiyonlarını sizler için seçtim. Seçtiğim tasarımları daha çok trend renkler ve tercihi yüksek olan modellerden yaptım. Bunlar gerek bayanların el çantası, gerekse erkeklerin spor yaparken tercih ettikleri çantalardan oldu. Ama en çok takip edileni, bayan modellerinin olduğunu söyleyebilirim. Sporun değişen farklı bir yönüyle, bayan çantaları haline gelen bu modeller, gerçekten şık görünüyor. Puma çanta modelleri arasından birkaç tasarımı sizler için sunmak istiyorum.

Şöyle bir butiklere göz attığımız zaman, dikkatimi çeken ilk tasarımın kırmızı tonlarla oluşturulan el çantası olduğunu görüyorum. Bay ve bayanların da en sık tercih ettiği deri olan bu model, ideal bir spor çantası. Puma çanta koleksiyonları arasında da en çok aranan tasarımı. Aslında markanın bu butiklerini üç ayrı kategoride incelemek daha doğru olur. Biri spor çanta, diğeri el çantası ve en önemlisi valize yakın olan çanta tasarımlarıdır.

El çantası dediğimiz tasarımlar, daha çok bayanlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Bu modeller ip askılı ve boyutu küçük olan tasarımlar. Bayanların sıkça tercih ettiği modeller olduğu için, Puma markası bu tasarımları modaya yakın olan renklerle oluşturmuş. Mesela Puma çanta tasarımları arasında toz pembe renk tonlarıyla oluşturulan modele dikkatlice bakın. Spor yaparken ve özel seyahatlerinizde bu model sizin için ideal olacaktır. Bayanlar için toz pembe ve açık tonlar, peki erkekler için hangi renk olabilir? Erkek modellerde Puma her renkten ayrıcalıklı tasarımı oluşturmuş. Bayanlar için kısıtlı olan renkler, erkekler için geçerli değil. Puma bayan çanta modelleri arasından seçimi dahi yapabilirler. Ancak siyah renkli buma el çantası, ilginizi çekecektir. Üzerinde sade logosu olan bu tasarımı incelemeden geçmeyin derim. Aynı şekilde mavi renk tonlarıyla oluşturulmuş, üzeri beyaz renkli Puma logosu da en ideal erkek çanta tasarımlarından. Seçimi yapmadan önce bu iki rengi inceleyebilirsiniz. Puma çanta modellerikoleksiyonları oldukça geniş. Modelleri incelerken sıkılmayacağınızı söyleyebilirim.

Biraz da bu modelleri seçerken doğru kararları vermek çok önemli. Bir elbise yada bir abiye tasarımını online alışveriş sitesinden alırken tedirginlik içerisinde kalabilirsiniz. Fakat çanta modelleri seçiminizde bu tedirginliğe düşmeden en sevilen tasarımları sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu modeller için de seçiminizi ünlü alışveriş sitelerinden yapmanızı öneririm. Puma mağazalarında fiyat aralığı yüksek olan çanta koleksiyonuna Trendyol, Markafoni gibi alışveriş sitelerinde uygun aralıklarla ulaşabilirsiniz. Puma çanta fiyatları için bu tür sitelere diyecek sözümüz yok. Tek kötü olan erken davranan kazanıyor kısmı. Markayı sürekli takip edip, en şık modelleri seçmek için erken davranmalısınız.

Puma çanta modelleri ResimleriYorum Yaz