Mavi çanta modelleri

yılında tüm aksesuarlarda ve kıyafetler de canlı renkler ön planda. Durum böyleyken çanta modellerinde de renkler ve desenler ön plana çıkıyor. Sizler için özellikle mavi renk çantalar hakkında hazırladığımız yazımızda birbirinden güzel ve hoş stillerde çanta modellerini seçerek paylaşıyoruz.

Mavi çanta modelleri günlük ya da gece kombinlerinde kullanabileceğiniz tarzda ve stillerde bir çok örneği olan bir renktir.yılında çanta renkleriyle aynı renkte ayakkabı kullanımı tarih oldu. Artık  ton farkı olan ya da farklı renklerde ancak uyumlu görünen çanta ayakkabı kombinleri son derece trend. Bu durum elbette bazı istisnai örnekler gösterebilir. Örneğin siyah çanta ve siyah ayakkabı her zaman trend ve popülaritesini kaybetmeyen ikililerden biridir. Gece kombinleriniz de mavi el çantalarını siyah, beyaz, pudra renkleri, pembe gibi renklerle kombinleyebilirsiniz. Günlük kombinler de ise mavi çanta ile  uyumlu bir çok renk seçenekler arasında yer alabilir.

Mavi çanta modelleri yılında sırt çantaları, kol, omuz ve el çantalarında karşımıza çıkan modellerden. Özellikle turkuaz ve saks mavisi çantalar son derece trend. Ayrıca bu yıl desenlerin çok popüler olduğundan durmadan bahsediyoruz bu durum çanta modellerinde de kendini gösteriyor ve desenler mavi çanta modellerinde karşımıza çıkıyor. Sizlerle paylaştığımız çanta modellerinde Convers, Fred Perry, Lacoste gibi markalar dikkat çekiyor. Birbirinden şık ve tarz görünen mavi çanta modelleriyılında günlük sırt çantaları ve okul sırt çantaları modellerinde oldukça popüler. Postacı Stil çantalarda da mavi renk hoş bir görünümde karşımıza çıkıyor.

2013 mavi çanta modellerini sizlerle paylaştığımız galerimizde daha detaylı inceleyebilirsiniz ve çanta alışverişlerinizde mavi renk çanta modellerini de göz ardı etmemenizi öneririm.

Mavi çanta modelleri ResimleriYorum Yaz