Mango çanta modelleri

Mango çanta modellerinde her zevke ya da her beklentiye göre farklı modeller var. Bu anlamda günlük kullanımlarda ya da iş hayatında, abiye ya da spor havada pek çok Mango çanta modeli görmek mümkün. Markanın pek çok modelinde keskin hatlar kullanılıyor. Daha seksi, daha havalı olduğu anlaşılan Mango çanta modelleri son derece de şık duruyor. Son zamanlarda öne çıkan portföyler Mango çanta kataloglarında da kullanılan bir model. Bu anlamda geniş, dikdörtgen ve keskin hatlı Mango çanta modelleri özellikle şıklığına önem veren kadınlar için bir numara. Bunun yanı sıra bu modellere katılan ince detaylar da markanın kendini ifade etme şekli diyebiliriz. Bunun dışında Mango çantalarda klasik hale gelen askılı tasarımlar da yer alıyor. Bu modellerde deri kumaşlı ve genelde kumaşı desenli modeller içeriyor.

Zincir ya da modeli kendi kumaşından tasarlanan askılar Mango çantaların hem elde hem de omuzda kullanılmasına imkan sağlıyor. Markanın bir güzelliği de burada diyebilirsiniz. Mango çanta modellerini istediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. Markanın bir başka tasarımı ise abiyeler. Mango çanta tasarımlarının en göz alıcı modelleri olan abiye çantaları ışıltılı ya da karizmatik bir karaktere sahip. Modellerde kullanılan pul ve boncuklar çok renkli değil bunun yeni daha koyu ya da sade renkler Mango çantalarında kullanılan renkler.

Mango çanta modellerinde çok açık ya da çok göze batan renkleri göremeyebilirsiniz. Hazırlanan Mango çanta koleksiyonunda daha çok senenin moda rengi bordo ve siyaha önem verilmiş. Bu renkler deri kumaşlarla bir araya geldiğinde ise ortaya işte mango çanta dedirten modeller çıkarmış. Si de kaliteli ve şık bir çanta tasarımı aradığınızda öncelikle Mango çanta modelleri inceleyebilirsiniz. Yıllardır tanınan bir marka olmasının yanı sıra stil sahibi her bayanın zevkle kullanabileceği modelleri Mango çanta modellerinde göreceksiniz.

Mango çanta modelleri Resimleri 

Yorum Yaz