Mango çanta modelleri 2014

Çanta modellerinde son yıllarda öne çıkan stilleri bir arada bulabileceğiniz 2014 Mango çanta modelleri koleksiyonunu sizler için yazımızda paylaşmak istiyoruz. Son yıllarda trend olan çanta modellerinde çoğunlukla deri modeller ön plana çıkıyor. Mango çanta modelleri 2014 koleksiyonunda da deri çanta modelleri oldukça modern görünümlerde ve son derece trend.Her sezon olduğu gibi koleksiyonunda ki parçalarla dikkat çekmeyi başaran markalardan biri Mango. Yeni sezon çanta modelleri koleksiyonuyla da son derece modern stillerde çantalara koleksiyonunda yer vermiş.

2014 Mango çanta modellerinde el çantaları, kol çantaları, büyük çanta modelleri, kısa kulplu ve postacı stil çanta modelleri yer alıyor. Ayrıca farklı detaylı clutch çanta modelleri de yeni sezon Mango çanta modelleri koleksiyonunda karşımıza çıkan stillerden oluşuyor. En moda çanta modellerini bir arada bulabileceğiniz Mango 2014 çanta modellerini inceleyebilir 2014 çanta modası hakkında da fikir edinebilirsiniz. 2014 Mango deri çanta modellerinde öne çıkan renkler; siyah, taba, kahverengi, bordo, lacivert gibi renkler sıkça karşımıza çıkıyor. Özellikle el çantası modellerinde büyük modeller 2014 Mango çantalarında sıkça yer almış. Çanta modelleri koleksiyonunda karşımıza çıkan Mango çanta modelleri bir çok çanta modelleri şeklinde sıkça yer alan modeller arasında yer alıyor. Bu sezon ayırca doktor çantası çanta modelleri de bir hayli popüler.

Yeni sezonun çanta modasında öne çıkan modeller arasında yer alan Mango çanta modellerinde özellikle de desensiz sade modeller 2013-2014 çanta modasında öne çıkan çanta stillerini bir kez daha görmemizi sağlıyor. Sonbahar – kış için çanta alışverişine çıkacaksanız bu modelleri görmeden kesinlikle seçim yapmamanızı öneririm. Özellikle 2014 siyah çanta modellerinin yer aldığı koleksiyon son derece trend.Birbirinden şık ve oldukça modern bu çanta modelleri Mango’nun yeni sezon çanta modelleri koleksiyonunda son derece iddialı modellerle karşımıza çıkıyor.

Mango çanta modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz