HUGO BOSS Bayan Çanta Modelleri

HUGO BOSS, Fall/Winter BOSS Womenswear aksesuar koleksiyonunda, cesur ve feminen yeni tasarımı Intarsia BOSS Bespoke Hobo çantayı sunuyor. BOSS’un “sade ve şık” marka anlayışını devam ettiren bu yeni tasarım; keskin hatları, kıvrımlar, renk kontrastları ve farklı kumaşlar ile bir araya getirerek modern feminenliği vurguluyor.

BOSS Bespoke çantadan ilham alınarak tasarlanan bu yeni yorumda, geometrik hatlar yerini kıvrımlı hatlara, keskin açılar ise yerini yumuşak kıvrımlara bırakıyor. İtalya’da üretilen Intarsia BOSS Bespoke Hobo, kare şekli ile ilham kaynağı olan BOSS Bespoke çantaya benzerlik gösteriyor – ancak yuvarlak köşeleri ile daha yumuşak ve feminen bir siluet oluşturuyor. Çanta; süet, dana tüyü ve fırçalanmış dana derisinden oluşan patchwork tasarımıyla karşımıza çıkıyor. Hobo’nun, koyu sarı, tarçın, canlı pembe tonlarındaki renk paleti ve eşsiz deseni, bohem bir hava yaratıyor. Lüks bir bitiriş için, toz pembe napa derisi astar kullanılıyor.

BOSS Bespoke çantanın imzası olan, kol düğmesinden oluşan klips detayı, tasarlanan altın rengi metal zincir ile yeni çantaya da entegre ediliyor. Kol düğmesinin kare şekilli sade ve keskin dizaynı, Hobo çantanın kıvrımlı hatları ile kontrast oluşturuyor.

HUGO BOSS Bayan Çanta Modelleri Resimleri
bayan-canta-modelleri

Hobo’nun zincirli omuz askısı, feminen ve rahat bir görünüm için çapraz asılabildiği gibi, elde veya omuza asılarak da kullanılabiliyor. Bu sezon, omuz askılarında el işçiliği ön plana çıkıyor. Elde örülmüş İtalyan derisinden yapılan bu askılar, farklı renk kombinasyonları ile sunuluyor. Zincirle birlikte veya tek başına kullanılan omuz askıları, çantaya daha yumuşak, feminen ve özgür ruhlu bir hava katıyor. İkonik bir siluetin güncel bir yorumu olan yeni Intarsia BOSS Bespoke Hobo, eşsiz şıklık ve kusursuz işçilik ile birleşerek; zarif kıvrımlara sahip, çabasız ve feminen bir dizayn yaratmayı amaçlıyor.

bayan-canta-modelleri-2017

Yorum Yaz