Chanel Çanta Modelleri

Bayanlarımızın en çok tercih ettiği giyim markalarından biri olan Chanel ve çanta konusunda iddaalıChanel çanta modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden güzelChanel çanta modelleriyle bayanlarımızın giyim şıklıklarına tamamlayıcısı olan çanta modelleri modern görüntüsü ile bayanlarımızın çok beğenisini kazanmayı başarmış bir marka olmuştur.

Chanel çanta modelleri renkli ve tasarımları bir harika olan Chanel çantaların fiyatları biraz pahalı olsalar da kadınlarımız tüm ekonomilerini zorlayarak buChanel çanta modellerine sahip olmak isterler,bu sezon chanel çantalarda beyaz renk favori olmuş cruis serisine payetli,şeffaf,zincirli modellere yer vermiştir.

Koleksiyonunda küçük el çanta modellerine ağırlık vermiştir.süet’in tüm asilliğini çantalarına yansıtarak, zincir askılar ve küçük kilitlerle çantalarına ayrı bir hava veriştir. Bordo, beyaz, siyah, küflü yeşil, gri, kahve gibi renkler Chanel çanta modellerinde ayrı bir hava yaratmışlardır.

Tasarımlarında,klasik modeller, spor modellerle kombinleyebileceğiniz Chanel çantalarla daha şık gözükeceksiniz,hiçbir zaman bayanların tercihlerinden vazgeçmediği Chanel çantaların cüzdan modelleriyle de çantalarının tamamlayıcısı olarak cüzdan modelleri de ayrı bir şık duruyor mutlaka Chanel çanta kullanıyorsanız çantanızın içine koyacağınız cüzdanınız da chael marka olursa kaliteyi tamamlamış olursunuz çanta bir bayanın görüntüsünü tamamlayan bir bayan eşyasıdır bizce.

Chanel  tasarımcılarla yaptığı her biri birbirinden özel ve başarılı ortaklıklara bir yenisini daha ilave etti. Marka bu defa en gözde tasarımcılardan Isabel Marant ile kadın, erkek ve çocuk koleksiyonu hazırladı. Geçtiğimiz günlerde Paris’te bir sokak kutlamasıyla tanıtılan koleksiyon çok heyecan verici. Zira tasarımcı bu ortaklıkta en sevdiği parçalara yer veriyor. Ve kendi gardrobunda vazgeçemediği parçaları seçtiğini söylüyor.

Evet değerli takipçilerimiz sizlere en trend çanta modellerini sunmaya devam ediyoruz, bu yazımızda sonbahar kış çanta modasından bahsetmek istiyorum, oldukça şık tasarımlar gün yüzüne çıkıyor, sıra dışı modeller ve göz alıcı renkleri sizlerin beğenisine sunuyoruz, şık ve modern olmayı seviyorsanız sitemize mutlaka göz atınız…

Chanel Çanta Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz