Burberry Bayan Çantalar

2014‘ün yeni çanta modelleri tek tek ortaya çıkmakta. Burberry çanta modelleri bu yol çok moda olacağa benziyor. Moda öncülerinden biri olan Burberry markası yeni çanta modelleri ile hemen herkesi büyüleyecek gibi gözüküyor. Burberryçanta tasarımlarında klasik modelin biraz dışınıa çıkarak Burberry stili ve diyzanynını ön planda tutuyor. Harika bir çanta koleksiyonuna imza atmış diyebiliriz. Burberry omuz çantaları ile sokak ve caddelerde sokak kombinlerinizin adeta tamamlayacısı olacak şekilde. Özellikle çizgili kumaştan tasarlanmış çanta modellerini sıkça göreceğiz.

Harika ve  göz kamaştırıcı Burberry el çanta modellerini bir gece etkinliğinde rahatlıkla kullanabilir ve gece kıyafetinize kombin yapabilirsiniz. Burberryçanta fiyatları biraz pahalı ama ben kaliteden yanayım diyorsanız Burberry çanta modellerine mutlaka göz atmalısınız. Burrberry çantamodellerinde klasikleşen ekose tasarımlarını 2014 yılında modası devam edecek. Hemen her tarz giyiminiz için uygun çanta modelini bulabileceksiniz Burberry çanta koleksiyonunda diyebiliriz. Portföy Burberry çanta sezonunda kullanım olarak çok amaçlıdır. Küçük olsa bile içerisine birçokta eşya almaktadır.

Sezonunda en kaliteli ve şık tasarımları ile karşınıza çıkıyor. Burberry bayan çantalar arasında tekrardan çok farklı renkler ile karşınıza geliyor.Burberry çantamodelleri arasında zımba metallerin fazlası ile kullanılması görülmektedir. Sezonunda daha çok bordonun cazibesi de hareket katacaktır. Burberrybayan çantalararasında rugan parlak çantalar kadar mat tasarımlar da meydana gelmektedir.

Burberry çanta modelleri sezonunda daha çok sırt modelleri çıkarak gençlerin ilgisini çekiyor. Bu modellerin derileri kadarda çiçek desenli olanları da vardır. Zincirli Burberry çantamodelleri arasında anında fark edeceğiniz detaylarından olacaktır. Metal kullanmayı tercih edenler bu sezon çok daha da hareketli zaman geçirecektir.  Yılan derisinin en güzel renkli ve çok gözlü modelleri Burberry markasında da anında karşımıza çıkıyor. Bu sezon yine neon renkler karşımıza çıkacak ve her kıyafetinize göre çanta alarak son derece bir uyum sağlayacaksınız.

Burberry Bayan Çantalar ResimleriYorum Yaz