Abiye Çanta Modelleri 2015

2015 sonbahar kış koleksiyonlarının podyumlara ve vitrinlere çıktığı şu günlerde sadece elbise değil ayakkabı ve çantalarda da birbirinden şık modeller başımızı döndürmekte. Abiye elbise seçmek kadar kimi zaman ondan da zordur ayakkabı ve çanta seçmek. Özellikle abiye çanta seçmek oldukça zordur. İyi bir çanta ile tamamlanmamış bir elbise de hep eksiktir. Yanlış bir çanta ile en güzel elbise bile bir anda şıklığını kaybedebilir. En şık abiye çantalar bu sezon vitrinlerde yerini aldı. Markalar birbirinden şık modelleri tek tek piyasaya sürmekte. Bize kalan ise, şık abiyelerimize en uygun şık çantayı seçmek.

Koleksiyon ve vitrinlerde gördüğümüz abiye çantalar bu sezon da en çok taşlı modeller ile göze çarpmakta. Taşlı modellerde dore, lame ve bronzlar daha yoğun olsa da kremden siyaha mattan neona her tonda renklere rastlanmakta. En şık abiye çantalar elbette taşlı modeller ile sınırlı değil rugan ve deriler kadar kumaş modeller ile de dikkat çekmekte. Her elbiseye uyacak bir abiye çanta mutlaka var. Kostümünüze uyacak sayısız ve birbirinden şık abiye çanta arasında seçim yapmak bazen oldukça zor.

Taşlı, boncuklu ya da tüllü abiye çantaların ortak özelliği ufak olmalarıdır. Abiye çantalar adeta küçüklükte birbirleri ile yarışmakta. Bu sezon abiye çantada bir diğer dikkat çeken tüylerle ya da kürklerle süslü modellerin bolca olması. Modacılar bu sene elbise ve mantolarda kürkü ve tüyleri çok kullandığı gibi çantalarda da kullanmakta. En şık abiye çantalar tüylü ve kürklü modellere oldukça eğilim göstermekte.

Abiye Çanta Modelleri 2015 Resimleri 

Yorum Yaz