İlkbahar Yaz Çanta Modelleri

Kendinizi yaza hissediyor musunuz? O halde bu yaz birbirinden renkli ve farklı moda trendlerine de hazır olun. Özellikle bayanların vazgeçilmezi olan çantalar bu yaz renkleri ile içinizi daha da ısıtacak. İşte sizlereilkbahar yaz çanta modelleri ve trendleri;

•	Renkli Çantalar
yaz aylarında hayli renkli çanta modelleri ile karşılaşacağız. Özellikle içi ayrı renk, dışı ayrı renk olan çanta modellerinin revaçta olacağını söylemek mümkün.

Gece çantası modelleri

Gece çantası modelleri

•	Sırt Çantaları
Kış aylarında ünlü markaların farklı tasarımları ile ön plana çıkan sırt çantaları hafif yapılarıyla yaz aylarının da vazgeçilmezi olacak. Özellikle genç bayanlar için sırt çantaları en beğenilen modeller arasında yer alıyor.

•	Kutu Çanta
Bayanların bilhassa geceleri yemeğe ya da özel davetlere çıkarken kullandıkları kutu çantalar yaz aylarında da trendler arasındaki yerini korumaya devam edecek.

Gece çantası modelleri

Gece çantası modelleri

•	Omuz Çantaları
Rahat kullanımı ve şık tarzı ile omuz çantaları her yaştan bayanın tercihleri arasında yer alıyor. Bu yaz özellikle aksesuarlar ile renklendirilmiş farklı modeller ön plana çıkacak.

•	Yuvarlak Çantalar
Farklı tarz çanta kullanmayı sevenler için özel hatlara sahip yuvarlak çantalar da en beğenilen çanta modelleri arasında yer alıyor. Yaz aylarının sıcak havasında bir de çantanızın ağırlık yapmasını istemiyorsanız ufak bir cüzdan ve telefonunuzu taşımaya yarayacak yuvarlak çantaları tercih edebilirsiniz.

ilkbahar yaz çanta modası hakkında tüyolar sunduk. Siz de şimdiden beğendiğiniz birkaç çanta modeline gardırobunuzda yer ayırabilirsiniz.

OjeliEller.com - Güzellik, sağlık, diyet, moda ve daha bir çok kategori de en iyiyi hedefleyen kadın sitesi olmaktan mutluluk duyarız.

Yorum Yaz