Topuklu bot modelleri

Topuklu bot modellerinde öncelikle tahta topuklar çok şık olan ve sıkça kullanılan modellerden bir tanesi. Her kıyafet ve tasarımda olduğu gibi topuklu botlarda da renkler ön planda yer alıyor. Kırmızı, bordo, yeşil, lacivert gibi renkler son zamanlarda özellikle topuklu botlarda kullanılan renklerin arasında yer alıyor. Bu tür modeller kot pantolon ya da kumaş pantolonlarla çok şık duruyor. Bunun dışında topuklu bot modelleri günlük ayakkabı olarak da farklı bir kullanım için de uygun olan modeller sunuyor.

Yer alan modeller arasında farklı kalıplar da bulunuyor. Topuklu ayakkabı modellerinde küçük yuvarlak burunlu modeller son yıllarda öne çıkan modellerden bir tanesi. Hem daha zarif hem de daha şık duruyor. Yer alan modeller arasında bağcıklı ya da farklı bir model kullanabilirsiniz. Daha çok genç ve orta yaş bayanlar bağcıklı modelleri seviyor. Bunun yanı sıra fermuarlı modeller de topuklu bot modellerindeki kullanışlı modellerden bir tanesi. Topuklu bot modellerinde sade tasarımlar günlük kullanım için idealdir. İş hayatınızda da kullanabileceğiniz bu modeller çoğu zaman uzun ya da kısa eteklerle de kullanılabiliyor.

Topuklu bot modellerinde süet ya da deri olarak tercih yapabilirsiniz. Deri her zaman şık olan bir materyaldir. Bu nedenle de hem iş hayatınızda hem de özel bir kıyafetinizde deri topuklu bot modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz modellerde de koyu kahve ya da siyah deri renkleri tercih edilebiliyor. Bordo da kullanılan renklerden bir tanesi. Bunun dışında süet tasarımlar ise topuklu bot için en geniş kataloğa sahip olan materyal. Süet kaplamalı modellerde aradığınız her rengi bulabiliyorsunuz. Son zamanlarda da bayanların topuklu bot ayakkabı için kullandığı kalıplar genelde süet oluyor.

Topuklu bot modelleri Resimleri 

Yorum Yaz