Topuklu Bot Modelleri 2015

Sonbahar ve kış aylarının gelmesi ile beraber topuklu bot modelleri görücüye çıktı. Sezona bomba gibi giriş yapan topuklu bot modelleri kadınlarımızın çok ilgisini çekiyor. Bu yıl çok farklı tasarımlarla karşımıza çıkan topuklu bot modelleri sezonun en çok tercih edilecek ayakkabıları olacak.

Sizler de yeni seon kışlık ayakkabı modeli arayanlardansanız touklu bot modellerine mutlaka bakmalısınız. Topuklu bot modelleri ile  kıyafetlerinize çok hoş ve dikkat çeken kombinler yapabilirsiniz. Yeni tasarımları ile  dikkat çeken ayakkabılar bayanların sonbahar aylarında en çok tercih ettiği ayakkabılar arasında yer alıyor diyebiliriz.

Sokak modasında da yer alan topuklu bot modelleri ile kış aylarında kıyafetlerinizin önemli tamamlayacısı olacak. Elbise ve tay modellerinizle mükemmel uyum sağlayacak topuklu bot tasarımları diyebiliriz. Kışlık topuklu bot modellerinde çok değişik modellerin olduğunu göreceksiniz.Bazı botlar deriden,bazı botlar süetten tasarlanmış. Topuklu bot tasarımlarında taş süslemeler ve zımba detayları hemen fark edeceksiniz.  Bile kısmında ki toka ve kemerler topuklu botları çok şık gösteriyor.

Bu yılın trend bottileri , yani uç kısmı açık olan bot tasarımları , zıt renkli süet botlar , rugan bot modelleri , desenli topuklu bot modelleri  , renkli topuklu botlar , deri botlar , taşlı botlar , zımbalı modelleri, sade ve zincirli tasarımları çok fazla kadınlarımızın dikkatini çekiyor.

Topuklu bot tasarımları arasında desenli bot modellerini düz renkteki kıyafetlerin altına tercih etmelisiniz.  Kalın topuklu ince topuklu kısa ya da dolgu topuklu modeller mevcut. Topuklu bot tasarımlarında  Kahverengi ,  siyah,  kırmızı , mor , koyu mavi , beyaz , pudra , pembe ve tonları , koyu yeşil gibi renkler ön planda bu sezon. Topuklu bot modellerini günümüz de her renkte bulmanız artık mümkün.

Topuklu bot modellerinde bu yıl açık renkler bu çok daha fazla tercih edilecek gibi gözüküyor. Ünlü ayakkabı markalarında topuklu bot modellerini kesinlikle incelemenizi sizlere tavsiye ederim. Mutlaka kendi zevkinize uyan bir modeli seçerek kendi tarzınızı ortaya çıkaracaksınız. Kış aylarını çok şık ve sıcak geçireceksiniz deriz.

Topuklu Bot Modelleri 2015 Resimleri 

Yorum Yaz