Steve Madden bot modelleri

Ünlülerin en sık tercih ettiği bot modelleri arasında olan Steve Madden markası şık butikleriyle bayanlara ah dedirtmeye devam ediyor. En yeni trendleri ve kış modasını dolu dolu geçirmeniz için ayrıcalıklı olan ürünleriyle, övgüyü hak eden markalar arasında diyebiliriz. Steve Madden bot modelleri sezonuna tam anlamıyla adını kazımayı başardı. Markanın modellerini ve ideal olan her tasarımını bu yazımızda sizlerle paylaşmak istiyorum.

Markanın reyonlarını incelemeye koyulduğunuz zaman, hayranlık içerisinde ayakkabı dolabınızı doldurmak isteyebilirsiniz. Steve Madden bot butiklerinde o kadar şık tasarımlar var ki, kendinizi alı koyamıyorsunuz. Alışveriş aşkınızın kabaracağı mağazalarında birkaç ayakkabıyı dolabınıza eklemek istiyorsunuz. Steve Madden bot modelleri tasarımlarını incelemeye başladığımız zaman biz de bu duygular içerisindeydik. Bizi bu duygulara sürükleyen botları da tek tek seçtik. Gözümüze çarpan ilk bot tasarımı, siyah renklerle süslenen deri bootie tarzındaki Steve Madden bot tasarımı olmuştu. Sen derece ideal ve kış sezonunda sıcacık tutacak bir bot modeli gibi görünmüştü. Bunun yanında kahverengi tonlarla oluşturulmuş, süet bot modelleri de son derece iddialı görünüyor. Eğer kahverengi deri bir mont modeliniz varsa, bu tasarımı sepetinize eklemek isteyebiliyorsunuz. Aynı şekilde dolgu topuklu bot modelleri de son derece ilgi çekici görünüyordu. Steve Madden bot koleksiyonunda koyu kahverengi tonlarla oluşturulmuş ipli bot modelleri, görülmeye değer diyebiliriz.

Aslında modellerden bahsetmek sizi sıkabilir. Hatta sayfayı terk etmenize dahi sebep olabilir. Bu yüzden olabildiğince sizi sıkmadan Steve Madden bot modelleri koleksiyonundan birkaç detay anlatmaya çalışıyorum. Mesela bu tasarımları, markanın mağazalarında veya birçok ünlü alışveriş sitesinde inceleyebilir, sepetinize ekleyebilirsiniz. Yeni sezon Steve Madden bot modelleri uygun kampanya ve fiyat aralıklarıyla sizleri mağazalarında bekliyor. Bu fırsatları kaçırmak istemiyorsanız, kış sezonunu Steve Madden markası olmadan geçirmeyin.

Steve Madden bot modelleri ResimleriYorum Yaz