Kışlık bot modelleri 2014

Kış aylarında en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biridir bot modelleri özellikle de bayanların uzun veya kısa bir çok stiliyle tercih ettiği bot modelleri 2014 sezonunda da yepyeni ve son derece moda stilleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kışlık bot modelleri 2014 sezonunda yepyeni ve son derece moda en popüler kısa bot modelleriyle dikkat çekiyor. Kısa bot modelleri bootie olarak da adlandırılan bir çok stiliyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kışlık bot modelleri deri ve süet modelleriyle 2014 sezonunda son derece modern ve iddialı seçenekler sunuyor bizlere. Ayrıca 2014 bot modellerinde ankle botlar ve cut-out bot modelleri de oldukça popüler stillerden.

Kışlık bot modelleri 2014 sezonunda özellikle bayan bot modelleriyle yepyeni butik ve koleksiyonlarda karşımıza çıkmakta.  En iddialı modeller 2014 bayan bot modellerinde ankle botlar yani kısa bot modelleri şeklinde bunun yanı sıra yandan tokalı ve metal detaylı bot modelleri ile zımbalı biker bot modelleri de oldukça popüler bot modelleri arasında yer almakta. Sizler için seçtiğimiz bu iddialı 2014 bayan bot modellerini mutlaka incelemenizi ve sezonun topuklu bot modelleri hakkında fikir edinmenizi öneriyorum. Son derece trend olan bu bot modelleri yeni sezonda olabildiğince modern ve şık tasarımlarıyla bayanların ilgisini çekmeyi başardı. Vitrinlerde yer almaya başlayan 2014 bot modellerini günlük hayatta da tercih etmeye başladık bile.

Sonbahar aylarında da kullandığımız bot modellerinde özellikle kışlık bot modellerinde karşımıza çıkan kısa modelleri tercih ediyoruz. Bu sezon ayrıca uzun bot modelleri de tercih edilmeye devam ediyor. Ancak 2014 uzun bot modellerini mümkün olduğunca mini elbise ya da mini eteklerle kombinlemeye özen gösterin. Pantolon modelleriyle son derece demode görünümler ortaya çıkıyor çünkü.

Kışlık bot modelleri 2014 ResimleriMaybe You Like Them Too

Yorum Yaz