İnci Bayan Bot Modelleri

Yurdumuzun en önde ayakkabı üreten firmalarından biri olan İnci, her yıl çok değişik ayakkabı ve bot modelleri üreterek kendinden sonra gelenlere yol gösteren öncü bir firmadır, uygun fiyat seçenekleri ile kaliteyi birleştirmesi ve bu sentezi müşterilerine yansıtması onun tercih edilme nedenlerinden sadece biridir. Bu kış da bayanlar İncinin zarif ayakkabı ve botları ile adımlarını süsleyecekler. Özellikle botlardaki değişik modelleri ile devrim yaratan İnci, her senekinden farklı olarak bu sene botları zengin aksesuarlarla süslemiş. Zincirler, tokalar, bantlar ile göz kamaştıran hale gelen botları bayanlar severek kullanmaya başladı bile. İnci bayan bot modelleri çok fazla alternatif sunarak bayanların beğenisini kazanmıştır.

Vitrinlere göz attığınız zaman hangisini seçeceğinize karar veremeyecek ve şaşıracaksınız. Bayan bot modelleri İnci firması söz konusu olunca farklı bir tatta oluyor, gözü kapalı tercih edilen bu botlar bayanların zarif ayaklarında bambaşka anlamlar kazanıyor. Topuklar ise yine değişiklik içinde yüksek de var alçakta, ama ne olursa olsun inci botları daha karşıdan kendini belli edecek kaliteye sahip. Yandan veya arkadan fermuarlı modeller, zincirlerle bezenmiş olup çok farklı bir kimliğe bürünmüş, özellikle genç kızlar bu botlara bayılıyorlar. Renk skalası yine çok geniş tutulmuş ve aranılan her renkte bot bulabilmek olası. Bayan bot modelleri çeşitleri ile piyasayı sallamayı her zamanki gibi başaran İnci, rakipsiz olduğunu bir kez daha kanıtlamayı sağladı.

Sektörün önde gelen isimlerinden biri olması yüzünden İnci ayakkabı firması her zaman gözleri üzerine çekiyor, bu da onun durmadan yenilenmesi ve kendini geliştirmesi anlamına geliyor. En son model ayakkabılar ve botlar önce İnci vitrinlerini süslüyor, bayan bot İnci modelleri bu sene yine yapacağını yaptı ve modern tasarımları ve aksesuarlarının zenginliği ile bayanların akıllarını başlarından aldı. Yüksek ökçeli botlar daha çok gece gezmelerinde tercih edilirken az topuklu olan botlar ise daha ziyade günlük kullanımlar için satın alınıyor. Metal aksesuarların çokluğu ile bayanlar bu yıl botlarını giydikleri zaman çağın ötesinde gibi görünecekler.

İnci Bayan Bot Modelleri ResimleriYorum Yaz