Zara bluz modelleri 2014

2013 sezonunun bluz modasında öne çıkan modelleri hiç kuşkusuz tüm bayanların takip ettiği ve alışveriş yaptığı bir marka olan Zara’nın  yeni sezon modelleri arasından seçtik. Zara bluz modellerinde bu sezon en iddialı modeller son derece sade ve genellikle salaş modeller şeklinde karşımıza çıkıyor. Renklerde ise sezonun trend renkleri yoğun olarak kullanılmış. Mavi, mercan, siyah, beyaz ve desenli modeller son derece iddialı. Özellikle yetişken bayanların tarzını yansıtan bu bluz modelleri 2013 sezonunda her mevsim tercih edebileceğiniz modelleri içinde bulunduruyor.

Kış aylarına özel uzun kollu bluz modelleri yeni sezon Zara koleksiyonunda yer alan modelleri arasında. 2014 Zara bluz modellerini şortlarla, pantolon modelleri ile ve özellikle kısa etek modelleriyle kombinleyebilirsiniz. Fazla salaş olması nedeniyle uzun eteklerle kombinlendiğinde hoş durmayacağını düşünüyorum. 2014 sezonunun en iddialı bluz modellerini bulabileceğiniz Zara bluz modelleri koleksiyonunda 2014 sezonunda oldukça hoş stillerde ve modellerde Zara bluz tasarımlarıyla karşılaşabilirsiniz. Birbirinden şık ve zarif modellerin sadelikle harmanlandığı bluz modelleri içinde özellikle kolsuz modeller yaz aylarında benimde favorim.  Modellerin salaş olmasında dolayı son zamanların en popüler kombin şekli olan pantolon, şort ya da eteklerinizin içine geçirerek kombinlerseniz daha hoş bir stil elde edebilirsiniz. 2014 Zara bluzlarını koleksiyondaki parçalar arasından seçerek galerimizde sizlerle paylaşıyoruz. Kesinlikle incelemenizi öneriyorum.

2014 sezonunda bluz modellerinde öne çıkan trendlere gelecek olursak yine salaş modeller ön planda elbette ki. Özellikle bu yılın trend desenler Zara bluz modellerinde yoğun olarak kullanılmış. Zara bluz modelleri desenli bluz modellerini kombinlerken sade ve desensiz parçalar seçmeye özen göstermelisiniz. Zara 2014 bluz modelleri koleksiyonunu sizler için seçip bir araya getirdiğimiz galerimizden mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Zara bluz modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz