Örgü bluz modelleri

Yaz aylarında da kullanabileceğiniz ve serin tutan örgü bluz modelleri var desek. Yalnızca kış aylarında tercih ettiğimiz kazaklar örgülü değil elbette baharlık ve yazlık bluzlarda da örgülü modeller tercih edebileceğiniz seçenekler arasında. Özellikle malzemesi pamuk olan örgü bluzlar ilkbahar yaz aylarında da tercih edebileceğiniz bluz modellerinden.

Örgü bluz modelleri 2013 yılında kolsuz, kısa kollu ya da uzun kollu modelleri ile karşımıza çıkıyor.Rengarenk modellerin yer aldığı örgü bluz modelleri içinde dar, salaş, kısa üstler ya da uzun tunik şeklindeki örgü bluzlar yılın trendlerinden. Baskılı t-shirtler ve kışlık örgülü kazak modellerine de yer verdiğimiz yazımızda yer alan modeller 2013-2014 modası bluzlardan oluşuyor. 2013 yılında bluz modellerinde öne çıkan renkler; mercan rengi, yeşil, saks mavisi, bej, pudra renkleri ve koyu tonlar olarak karşımıza çıkıyor.

2013 bluz modellerinde örgü bluzlar dışında öne çıkan modeller peplum bluz modelleri, salaş bluzlar, şifon bluz modelleri, desenli bluzlar şeklinde karşımıza çıkıyor. Vücuda yapışan bluz modeller 2013 yılında pek karşımıza çıkmıyor ancak örgü bluz modellerinde bu istisnanın bozulduğunu görüyoruz. Oldukça hoş görünen bu bluz modellerini bir çok mağazada bulabilirsiniz.

Bisiklet yaka, boğazlı, kolsuz, V yaka ya da dekolteli modelleri ile 2013 örgü bluz modelleri son derece dikkat çekiyor. Canlı renkler ve desenli modelleri ile de ön plana çıkan bluzlar özellikle ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde sık tercih edilen modellerden olacak. 2014 sezonunda da trend olan modelleri paylaştığımız yazımızdaki bluz modelleri son derece şık ve zarif. 213 yılında bluz alışverişleriniz de trend modeller ve renkler fikir edinerek alışveriş yaptığınızda daha tarz görünebilirsiniz. 2013 yılında trend olan renkler; zümrüt yeşili, saks mavisi, hardal sarısı, mercan rengi, turuncu, mint yeşili, bej gibi renklerdir.

Örgü bluz modelleri ResimleriYorum Yaz