Mango bluz modelleri 2014

Popüler hazır giyim markası Mango sonbahar- kış aylarına özel tasarladığı bluz modelleri ile sezonun trend renklerini ve popüler modellerini bir araya getirmiş. Özellikle de çalışan bayanların daha sık tercih ettiği Mango bluzlar 2014 yılında yepyeni modelleri ile karşımıza çıkıyor. Sonbahar ve kış ayları için tasarlanan bluz modellerini paylaştığımız yazımızda günlük olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz

2014 Mango bluz modelleri, sezonun trend modelleri ve formlarında Mango bluz koleksiyonunda yerini almış durumda. Yeni sezonda bluz trendlerini ışık tutan Mango bluz koleksiyonu ile siz bayanlara şıklık vaat ediyor. Mango bluz modelleri koleksiyonunda yer alan bluz modelleri, bu yılın moda renkleri siyah, beyaz, pudra, mavi, gibi tonlarıyla dikkat çekiyor. Mango bluz koleksiyonunda genellikle koyu renk pantolonlar ile kombinlenebilecek açık renkler ve açık tonlarda bluzlar yer alıyor. Pastel renklerinde sık kullanıldığı bluz modellerine ağırlık veren Mango bluz modelleri koleksiyonunda ayrıca yılın trendi desenli bluzlara da oldukça yer  vermiş. Yine 2014 yılının modası zımbalı ve metal işlemeli bluz modelleri de koleksiyonda yer alan tasarımlar arasında. 2014 yılının en popüler bluz kumaşlarından olan şifon ve saten kumaşlar da  Mango bluz modelleri arasındaki yerini almış durumda. Yeni yılda favori olan işlemeli ve dantelli bluz modellerinin de yer aldığı Mango bluz koleksiyonu, romantik bir hava yaratmak isteyen bayanlar için son derece ideal tasarımları son derece popüler bluz modellerinden oluşuyor.

Özellikle kış aylarında pantolonlarla, tayt ve eteklerle kombinlenebilecek bluz modellerinin yanı sıra uzun bluz modelleri Mango bluzları arasında yer alıyor. Mango bluz modellerinin yeni sezonda ki fiyat aralığı ise 29,99 – 109,99 TL arasında değişiyor. Galerimizde yer verdiğimiz 2014 yılının en şık Mango bluz modellerini daha detaylı inceleyebilir. Daha fazla seçenek ve satın almak için Mango web sitesini ziyaret edebilisiniz.

Mango bluz modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz