Koton bluz modelleri 2015

Koton bluz modellerinde hem kış hem de yaz için farklı modeller var. Kış içinde olduğumuz için öncelikle mevsimine uyan modellerden bahsedelim. Markanın kışlık bluz modellerinde kürklü, şifon, pamuklu yani beklentilerinize göre seçebileceğiniz binlerce model var. Önümüz yılbaşı ve Koton bluz modelleri sade ve şık bir kombin için size ideal çözümler sunuyor. Bu anlamda sunulan Koton bluzlarında bordo ve siyah kışın hakim renkleri. Bunun yanı sıra sunulan bu modeller hem çalışan bayanların iş yaşamında daha şık bir kadın olabilmesine hem de abiye bir kıyafetin kombinlemesine de yardımcı oluyor. Koton bluz koleksiyonunda parlak kumaşlar elbette son birkaç aydır daha çok tercih ediliyor. Elbette yılbaşı partisini giderden kullanabileceğiniz bu tarz modelleri deri pantolon ya da deri bir etekle tamamlayabilirsiniz.

Günlük kıyafetlerinde Koton bluz modellerine yer vermek isteyen bayanları ise daha fazla seçeneği var gibi. Markanın modelleri sade ama rahat kalıplara sahip. Bu anlamda tasarlanan Koton bluz modellerinde pamuklu ve viskon kumaşlı modeller ilk tercih edilen ürünler. Kot pantolon ya da kalem etekle ya da kumaş pantolonlarla tamamlayabileceğiniz Koton bluzlarında siyah, bordo renkler öne çıkarken açık renkleri sevenler için de kırmızı, mavi, sarı, yeşil gibi renkler kullanılmış. Koton bluz şıklığı dolabınızda her zaman size kolay bir seçim sunacaktır.

2015 Koton bluz modelleri yeni tasarımların ve farklı trendlerin yer aldığı bir yıl olacak gibi. Bu nedenle siz de modanın yakın takipçisi olan bir bayan olarak Koton bluz modellerini incelemeden geçmeyin. Sunulan modeller arasında sizin de zevklerinize uyacak modeller bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra sevdiğiniz birine hediye vermek istediğinizde Koton bluz modelleri belki de en iyi seçim olacaktır.

Koton bluz modelleri 2015 Resimleri 

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz