İpekyol bluz modelleri 2014

Yeni sezonda İpekyol bluz modelleri mağazalarında bayanlar tarafından çok sık aranıyor. Markada mağazalarında oluşturduğu 2014 bluz modelleri tasarımlarını farklı bir dokuyla oluşturuyor. Yani özgün ve diğer markalarda pek sık göremediğimiz pek çok bluz tasarımı her sezon koleksiyonlara ekleniyor. Bu sezonda İpekyol bluz tasarımları, koleksiyonlarda çok sık aranıyor. Geçtiğimiz sezon markanın en sık tercih edilen bluz modelleri, 2014 sezonunda da çok sık tercih edilebilir. Çünkü modelleri incelediğimiz zaman birkaç tasarımı dolabıma atmak istedim. 2014 İpekyol bluz modelleri tasarımları sizi büyüleyecek şekilde oluşturulmuş.

İncelediğimiz tasarımların daha çok kış modasına uygun olan bluz modelleri olduğunu söyleyebiliriz. Kalın ve uzun kollu tasarımları yoğun olarak ön planda görüyoruz. Renk olarak da belirli bir çizgide ilerleyiş var. Her renkten tasarımlar yerine belirli bir çizgide ilerlemek en doğrusu. İpekyol bluz modelleri arasında oluşturulan bu çizgide siyah, beyaz, pembe ve altın sarısına yakın parlak tasarımlar ön planda diyebiliriz. Kış sezonunda da hoş bir ceket modelinin altına tercih edilebilecek bluzların olduğunu söylemek mümkün. Markanın en güzel yanı da sadece bluzları değil, alacağınız İpekyol bluz modellerinin altına tercih edebileceğiniz pantolon konusunda da fikir vermesi oluyor. Yani uyumu nasıl bulacağınızın ipuçlarını da veriyor.

Alışveriş siteleri markanın bu tasarımlarıyla çalkalanıyor diyebiliriz. 1v1y, Trendyol, Markafoni siteleri başta olmak üzere Modagram, Morhipo, Limango gibi sitelerde İpekyol bluz modelleri 2014 sezonundan tasarımlarıyla ziyaretçilerini bekliyor. Her sezon alışverişleriniz için ideal olabilecek bu tasarımları, bu tür sitelerden incelemek de size fayda sağlayabiliriz. Sadece İpekyol markasının bluz tasarımları için değil. Alacağınız her ürünü önceden bu tür sitelerden incelemek, mağazada canlı olarak göreceğiniz modellerde size kolay bir seçim hakkı sağlayacaktır. Galerimiz den birbirinden şık bluz modellerini inceleyebilirsiniz.

En güzel bluz modelleri burada: bayan bluz modelleri

İpekyol bluz modelleri 2014 Resim Galerisi

Sonraki İpekyol bluz modelleri 2014 Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.

Yorum Yaz