Defacto Bayan Bluz Modelleri

Eğer düz bluzlardan hoşlanmıyor, birkaç ayrıntı olsun istiyorsanız, yakaları düğmeli bluzlar, eğer yakalı bluz giymekten sıkıldıysanız body tarzı yakaları düğmeli veya işlemeli bluzlar bulabilmeniz her an mümkün.

Defacto, ürünlerinin kumaşlarını rahatlığa göre de ayarlıyor olmalı, giydiğimiz ürün yumuşak ve yıkandıkça sertleşmeye karşı. Ayrıca defacto da aldığınız bir bluzu kombin edebilmek için tasarlanmış uygulamalar var. Vitrin mankenleri buna en güzel örnek!

İlk koleksiyonun kendi adıyla 1976 yılında yayımlayan, tasarımlarında modaya getirdiği farklı bakış açısı ve mizahi yaklaşımı ile çalışmalarına devam eden Gaultier, tasarımlarıyla halen çeşitli defilelerde boy göstermeye devam ediyor.

Defacto bayan bluz modelleri’te karşılaşabileceğimiz diğer bir çeşit ise, uzun tarzdaki bluzlardır. Bunları ister tayt ile ister pantolon ile kombin edin şıklığınızdan asla ödün vermeyeceksiniz. Defactokataloglarına bakmayı unutmayın. Yenilik en güvenilir ve ucuz defacto da kaliteyle birleşir, bakın siz de görün.

Defacto Bayan Bluz Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz